| Vlogas | BBQ PARTY in Savivaldybė Square

Vlogas

BBQ PARTY in Savivaldybė Square

#SAVIVALDYBĖnr1 #daugiauNeiMaistas BBQ party in SAVIVALDYBĖ SQUARE – tai kūrybiška jaunimo organizacijų, jaunimo aktyvistų akcija prieš Šiaulių miesto savivaldybės priimamus sprendimus, kurie nekoreliuoja su jaunimo politikos vizija. SITUACIJA: 2018 m. kovo 12 dieną, buvo paskelbtas konkursas “2018 m. jaunimo iniciatyvų projektams finansuoti”. Atstovaujant Šiaulių miesto jaunimo organizacijas, su jaunimu dirbančias organizacijas ir jaunimo neformalias grupes […]

#SAVIVALDYBĖnr1 #daugiauNeiMaistas

BBQ party in SAVIVALDYBĖ SQUARE – tai kūrybiška jaunimo organizacijų, jaunimo aktyvistų akcija prieš Šiaulių miesto savivaldybės priimamus sprendimus, kurie nekoreliuoja su jaunimo politikos vizija.

SITUACIJA: 2018 m. kovo 12 dieną, buvo paskelbtas konkursas “2018 m. jaunimo iniciatyvų projektams finansuoti”. Atstovaujant Šiaulių miesto jaunimo organizacijas, su jaunimu dirbančias organizacijas ir jaunimo neformalias grupes Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas” nepritaria 2018 m. Šiaulių miesto jaunimo iniciatyvų konkurso nuostatų punktams: 44.1. punktui, nurodančiam, kad lėšos negali būti skiriamos maisto prekėms, gėrimams ir 44.2. punktui, nurodančiam, kad lėšos negali būti skiriamos maitinimo paslaugoms.

Tai yra jokiais aiškiais, logiškais argumentais nepagrįstas sprendimas, nėra nei vienos Lietuvos savivaldybės, kuri draustų finansuoti maistą, kolegos visoje Lietuvoje, kaip ir mes, negali suprasti tokio požiūrio ir sprendimų.

NORIME PASAKYTI: Maistas mums nėra tikslas savaime, maistas yra priemonė įgyvendinant iniciatyvas, idėjas. Mes norime kurti savo miestą, ir norime tai daryti laisvai ir atsakingai, bet ne su apribojimais ir draudimais. Mes esame sąmoningi ir pilietiški jauni žmonės, norime būti išgirsti, tūrėti dialogą ir kartu kurti progresyvius Šiaulius.
MES už ŠIAULIAI CITY, bet ne šiauliai town!

PASIŪLYMAS: stabdyti “2018 m. jaunimo iniciatyvų projektams finansuoti” konkursą ir kooreguoti konkurso nuostatus, įtraukiant maisto prekių, gėrimų ir maitinimo paslaugų išlaidas prie tinkamų naudoti lėšų.

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!