| Be kategorijos | Žygis Rėkyvos ežero pakrante

Be kategorijos

Žygis Rėkyvos ežero pakrante

Tęsdama tradicijas LSDJS Šiaulių miesto komanda jau antrus metus iš eilės organizuoja žygį „Už sveiką ir gražią Lietuvą“. Žygio tikslas susipažinti su mus supančiais gamtos stebuklais ir taip pat susipažinti su krašto istorija. Pernai žygiavome aplink Talkšos ežerą, o šiemet buvo pasirinktas tikrai didesnis iššūkis, nes Rėkyvos ežeras yra 10 pagal dydį Lietuvoje. Į žygį […]

Tęsdama tradicijas LSDJS Šiaulių miesto komanda jau antrus metus iš eilės organizuoja žygį „Už sveiką ir gražią Lietuvą“. Žygio tikslas susipažinti su mus supančiais gamtos stebuklais ir taip pat susipažinti su krašto istorija. Pernai žygiavome aplink Talkšos ežerą, o šiemet buvo pasirinktas tikrai didesnis iššūkis, nes Rėkyvos ežeras yra 10 pagal dydį Lietuvoje.

Į žygį susirinko daugiau nei pusšimtis šiauliečių ir svečių jaunimiečių iš Panevėžio rajono. Daugumai tai buvo pirmas toks žygis, kurio metu teko eiti bruzgynais, kemsynais ir pelke. Dėka puikios gidės ir gero oro žygeiviai įveikė visą trasą ir grįžo pavargę, bet su geromis emocijomis.

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas Malik Agamalijev teigė, kad žygiai jau tampa tradiciniu renginiu ir tai patinka miestiečiams: „2014 metais mes sulaukėme 28 dalyvių, šiemet jų atėjo net 52. Džiugu, kad tokios vasariškos veiklos patinka ir jaunam ir senam, nes žygeivių amžius buvo nuo 7 iki 66 metų. Ir visi sėkmingai įveikė 16 kilometrų kelią“.

Prie puikios iniciatyvos šiemet prisijungė ir Panevėžio rajono jaunimiečiai. Jų atsivežtos energijos užteko ir jiems žygis paliko gerą įspūdį. „Tokios veiklos tikrai labai reikalingos, nes tai ir naujos žinios ir valios bei ištvermės stiprinimas. O taip pat puiki galimybė pabūti su bičiuliais ir bendraminčiais“,- teigė LSDJS Panevėžio rajono pirmininkė Rimgailė Stokytė.

Po sunkaus ir varginančio žygio jėgas atgauti padėjo tikri žygeivių pietūs, kurie buvo sotūs ir skanūs. 2016 metais LSDJS Šiaulių miesto komanda tikisi suorganizuoti dar dilesnį ir įdomesnį žygį, į kurį pakvies kiekvieną iš jūsų!

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 672 33500
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!