Šiauliuose – saulėtas penktadienis su bėgiojančiu meru ir šokančiu jaunimu

Saulėtą penktadienio vakarą prie Šiaulių „Saulės berniuko“ susirinko keli šimtai sportiškai nusiteikusių žmonių – nuo vaikų iki pagyvenusių. Visi laukė, kada atvyks taip pat sportiškai nusiteikęs meras Artūras Visockas.

siauliuose-visuomene-bego-kartu-su-meru

Alvydo Januševičiaus nuotrauka

Bėgimas taip ir vadinosi – „Bėk su Šiaulių meru“. Sportiškumas yra tai, ko iš Šiaulių mero jau niekas negalėtų atimti. Jis visą gyvenimą yra paskendęs bėgimo ir orientavimosi sporte.

Meras dar nespėjo iššauti starto šūvio, kai visa minia susirinkusiųjų pajudėjo Salduvės kalno link. Ten visi nusifotografavo ir parbėgo atgal.

Bėgantys sportininkai galėjo tapti gyvu priekaištu pakrantėje sėdintiems jaunuoliams, tačiau priekaištauti čia nėra ko. Jie taip pat susirinko ne tuščiai laiką stumti.

Kelių jaunimo organizacijų atstovai šauniai leido laiką. Vieni kepė šašlykus, o skautai – savo duonelę – užvynioji tešlos ant pagaliuko ir laikai virš laužo, kol paskrus.

Drąsiausi stojo ant vandens slidžių čia įsikūrusiame vandenslidžių parke, o pulkas tiesiog šoko lindihopą. Kas norėjo – mėgavosi šiltu oru ir vakaro saule.

Šaltinis: 15min.lt
Autorius: Alvydas Januševičius