„PHOTOSHOP’INK ŠIAULIUS“

shopink

 

Piešinių ir nuotraukų konkursas „Photoshop‘ink Šiaulius“ yra organizuojamas Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas. Konkursu siekiame Šiaulių miesto gyventojų atkreipti dėmesį į problematiškas situacijas ir pateikti orginalius jų sprendimo būdus. Tad jei turi idėjų, nupaveiksluok ar nupiešk tam tikrą Šiaulių objektą/gatvę ar pan. ir naudodamasis nuotraukų koregavimo programomis ar savo talentu pavaizduok tai!

Kaip dalyvaut

Fotografuojant:

Pirma: tau reikia susirasti ar pasidaryti tam tikros Šiaulių vietos nuotrauką (pvz. Talkšos pakrantė, ar miesto bulvaras).
Antra: nupiešti ar sukurti, koreguoti jos aplinkoje tai, kas būtent tavo vaizduote turėtų ar galėtų būti, o galbūt ir ko neturėtų būti. ( pvz. suoliukai, šiukšlinės, palmės, fontanai, baseinai ir kita, kas šaus į galvą).

Piešiant:

Pirma: tau reikia nupiešti tam tikrą Šiaulių erdvę (pvz. Talkšos pakrantė, ar miesto bulvaras).
Antra: piešinyje turi pavaizduoti tai, kas būtent tavo vaizduote turėtų ar galėtų būti, o galbūt ir ko neturėtų būti toje erdvėje ( pvz. suoliukai, šiukšlinės, palmės, fontanai, baseinai ir kita, kas šaus į galvą).

Trečia: Siųsti nuotraukas ir piešinius info@apskritasisstalas.lt.

techniniaireik

JPG formatas, maksimalus failo dydis 5 MB.

Failo pavadinimas turi būti toks: nuotraukos/piešinio pavadinimas_autoriaus pavardė_autoriaus vardas_.

Nuotraukos ir priešiniai gali būti spalvoti arba nespalvoti. Skaitmenines bylas siųsti el. paštu info@apskritasisstalas.lt ne vėliau kaip iki 2015 m. spalio 31 d.

Kartu su failais (atskirame Word dokumente) nurodomas:
1) nuotraukos autoriaus vardas ir pavardė, kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas);
2) kita informacija (vieta, kas joje vaizduojama, kita informacija autoriaus nuožiūra).

Konkurso nuostatai ČIA

 

Prizai