Pasibaigė “Gyvenk sveikai – veik aktyviai” projektas

sveikata

Projekto “Gyvenk sveikai” tikslas – skatinti Šiaulių miesto jaunimą gyventi sveikai atsisakant žalingų įpročių, padėti jiems suformuoti sveikos gyvensenos įpročius tinkamai maitinantis, mankštinantis bei dirbant komandoje platinti sveikatinimo idėją visuomenėje

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyrius birželį įgyvendino jau antrą šiais metais sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai – veik aktyviai“. Projekto tikslas – skatinti Šiaulių miesto jaunimą gyventi sveikai atsisakant žalingų įpročių, padėti jiems suformuoti sveikos gyvensenos įpročius tinkamai maitinantis, mankštinantis bei dirbant komandoje platinti sveikatinimo idėją visuomenėje.

Tai jau antrasis šiais metais Šiaulių miesto jaunųjų socialdemokratų organizuojamas sveikatingumo renginys. Pasak organizatorių sveikatingumo tematika pasirinkta neatsitiktinai. Įvairūs tyrimai rodo, kad jaunimo sveikata pastaraisiais metais nuolat prastėja, todėl nutarta, kad konkrečių veiksmų, sprendžiant minėtą problemą, reikia imtis neatidėliotinai. Čia ir gimė idėja surengti kelis sveikatingumui skirtus renginius, tokiu būdu, jaunimo tarpe propaguojant sveikos gyvensenos įpročius.

„Ar žinojote, kad daugelis sportuojančių žmonių, kad ir kaip tai keistai skambėtų, nevengia ir cigaretės dūmo po treniruotės. Dažnai net girdime pasakymus, kad „skaniausia“ surūkyta cigaretė yra iš karto po treniruotės. Tačiau ši „skaniausia“ cigaretė padaro dvigubai didesnę žalą organizmui, nes jis daug labiau ir greičiau įsisavina nikotiną į organizmą“ – konferencijos metu pateiktus pavyzdžius pateikė Šiaulių jaunųjų socialdemokratų pirmininkas Malik Agamalijev.

Projekto metu buvo surengta konferencija, kurios metu profesionalūs lektoriai jaunimui pateikė sveikos gyvensenos privalumus, diskusijos metu su dalyviais buvo ieškota geriausių prevencinių priemonių nuo žalingų įpročių.

Projektas „Gyvenk sveikai – veik aktyviai“ dalinai buvo finansuojamas Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis.

Susipažinkite su pagrindinėmis sveiko gyvenimo taisyklėmis, parsisiuntę failą Gyvenk sveikai – veik aktyviai.

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *