| Organizacijos | Tikrosios narės | Šiaulių Liberalus Jaunimas

Šiaulių Liberalus Jaunimas

Šiaulių liberalus jaunimas nuotrauka.Šiaulių liberalus jaunimas – savarankiška ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija, vienijanti liberaliai mąstančius jaunus žmones. Mūsų jaunimas priklauso asosiacijai Lietuvos liberalus jaunimas.

1991 metais įkurtas Lietuvos liberalus jaunimas išgudė ne vieną politikos bei verslo lyderį ir iki šiol išlieka intelektuali ir pažangi, nuo įsikūrimo negailestinga, tačiau ir dalykiška oponentė valdantiesiems. Lietuvos liberalaus jaunimo nariai – veiklūs ir atviri, drąsūs bei energingi, besidalinantys žiniomis ir kuriantys galimybes saviraiškai. Mes manome, kad laisvos visuomenės pagrindas yra žmogaus laisvės ir teisės, jų pripažinimas ir saugojimas, laisvoji rinka bei minimalias funkcijas atliekanti valstybė. Tikime, kad kiekvienas žmogus turi laisvę gyventi taip, kaip jis nori, kai yra derinama laisvė ir atsakomybė, o jo veiksmai nepažeidžia kitų žmonių teisių.

Šiaulių liberalaus jaunimo veikla siekia nuo meniškų fotosesijų, video klipų filmavimo, senelių namų lankymo, iki rimtų diskusijų ar debatų. Taip pat dalyvaujame miesto renginiuose, bendradarbiauja su kitomis jaunimo organizacijomis. Mes norime, kad jaunimas prisidėjęs prie mūsų veiklos, tobulėtu ir išsineštu ko didesne patirtį, o taip pat praplėstų savo akiratį ir gal būt rastu tai ką visada svajojo veikti.

Sekite mūsų naujienas:
socialiniame facebook tinkle Šiaulių liberalus jaunimas;
interneto svetainėje www.laisve.lt.

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!