AIESEC Šiauliai

Apie AIESEC Šiauliai


AIESEC logo„AIESEC Lietuva“ Šiaulių filialas įsikūrė 1998 m.  Šiuo metu ugdoma apie 20 jaunų bei veržlių asmenybių. Organizacija vienija jaunus žmones, kurie nemėgsta būti tik minios dalimi, norinčius tobulėti ir prisidėti prie kitų žmonių tobulėjimo, taip pat patirti nuostabių akimirkų kartu su bendraminčiais.

Per pastaruosius keletą metų pagal AIESEC siūlomą tarptautinę stažuočių programą į Šiaulius padirbėti ir pasisemti patirties buvo atvykę užsieniečiai iš įvairių šalių: Rumunijos, Turkijos, Gruzijos, Danijos, Lenkijos, Ukrajinos,  bei netgi iš kitų žemynų – tolimosios Barbadosos, Nigerijos, JAV bei Kanados.

AIESEC Šiauliai vykdo projektus, kaip “Summer language camp” (www.kalbustovykla.lt), „I am a leader“ (liet. „Aš esu lyderis“)  ir taip prisideda prie visuomenės ugdymo. Šio projekto tikslas – supažindinti moksleivius su temomis, susijusiomis su lyderyste. Kiekvienas narys turi galimybę įgyvendinti savo projektus taip tobulindamas savo įgūdžius ir prisidėdamas prie savo aplinkos gerinimo.

Dalyvavimas konferencijose bei seminaruose, jų organizavimas, paraiškų rašymas fondams bei naujų projektų įgyvendinimas prisideda prie asmeninio beti AIESEC Šiauliai tobulėjimo. Tai tik maža dalis veiklų, kuriomis užsiima nariai, – nereikėtų pamiršti ir kasdienių darbų – partnerių paieška, diskusijos, paskaitų organizavimas bei, žinoma, filialo valdymas, planų kūrimas. Visi šie darbai vienija mūsų organizaciją. Nors kiekvienas narys turi savo atsakomybes, AIESEC veikla yra paremta grupiniu darbu. Siekiant bendro tikslo, vienybė yra mūsų stiprybė.

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!