| Jaunimo organizacija DARBAS | Organizacijos | Šių metų gegužės 17 dieną Šiauliuose vyko Foto medžioklė

Jaunimo organizacija DARBASOrganizacijos

Šių metų gegužės 17 dieną Šiauliuose vyko Foto medžioklė

Šių metų gegužės 17 dieną Šiauliuose vyko Foto medžioklė, kurią organizavo Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Šiaulių m. skyrius. Nors pasiruošimas vyko gan trumpai ir renginys vyko pirmą kartą, tačiau pasisekimas buvo aiškus — užsiregistravo net 14 komandų, tiesa, sudalyvavo 10. Dalyvavo ne tik jaunuoliai, tačiau ir vyresnieji nusprendė išbandyti savo jėgas. Organizatoriai su dalyviais susitikoprie […]

Šių metų gegužės 17 dieną Šiauliuose vyko Foto medžioklė, kurią organizavo Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Šiaulių m. skyrius. Nors pasiruošimas vyko gan trumpai ir renginys vyko pirmą kartą, tačiau pasisekimas buvo aiškus — užsiregistravo net 14 komandų, tiesa, sudalyvavo 10. Dalyvavo ne tik jaunuoliai, tačiau ir vyresnieji nusprendė išbandyti savo jėgas.

JOD Foto medziokle 01

Jaunimo organizacija DARBAS Šiaulių skyrius organizavo Foto medžioklę šių metų gegužės 17 dieną

Organizatoriai su dalyviais susitikoprie Šiaulių m. savivaldybės esančioje aikštėje, kur komandoms buvo paaiškintos taisyklės bei išdalintos užuominos. Pagrindinė komandų užduotis buvo iššifruoti jiems duotas užuominas, surasti bei įamžinti 30 objektų. Tam buvo skirtos 2 valandos. Už 25 užuominas buvo skiriama po vieną tašką, taip pat buvo 5 užuominos, už kurias buvo skiriama po 2 taškus, tad viso buvo galima surinkti 35 taškus. Komanda, kuri visa tai atliko greičiausiai bei tiksliausiai ir tapo pirmosios vietos laimėtoja. 

Dėl pirmosios vietos varžėsi dvi komandos : „Nerealieji” bei „Šiaulių universiteto bibliotekų savanoriai”, surinkę po 29 taškus. Visgi laimėjo komanda „Nerealieji”, užduotis įvykdę greičiau. Dalyviai džiaugiasi tokiu renginiu bei siūlo jį organizuoti dažniau. Taip pat buvo sulaukta pastabų, kaip būtų galima renginį padaryti geriau, ko jam trūko. Viena geriausių užuominų, kurios neiššifravo nė viena komanda, buvo illuminati pelėda.

„Džiaugiuosi, kad susirinko tiek daug dalyvių. Atsiliepimai išties puikūs. Stengiausi įamžinti renginio akimirkas filmuojant. Džiugu buvo pamatyti tiek daug nuoširdžių šypsenų per kameros objektyvą. Planuose jau esame numatę ir kitą foto medžioklę” — įspūdžiais dalinosi skyriaus narys Andrius Venclauskas.

Daugiau akimirkų iš renginio rasite galerijoje.

Jaunimo organizacijos DARBAS Šiaulių skyriaus informacija

2.5

user

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!