| Organizacijos | Marketingo paskaitos studentams!

Organizacijos

Marketingo paskaitos studentams!

MARKETINGO PASKAITAS STUDENTAMS VEDA VERSLO PRAKTIKAS SUKŪRĘS NE VIENĄ VERSLĄ LIETUVOJE! Paskaitos vyks vasario 12 dieną nuo 8.00-13.05 val. Socialinių mokslų fakultete (Architektų g. 1, Šiauliai) 22 auditorijoje. Pavasario semestre Socialinių mokslų fakulteto studentai turės galimybę  klausyti paskaitų, kurias veda jaunas perspektyvus verslininkas Karolis Ceizaris. Karolis save apibūdina kaip „inovatyvų ir kūrybišą entreprenerį“  Pasimokyti iš […]

MARKETINGO PASKAITAS STUDENTAMS VEDA VERSLO PRAKTIKAS SUKŪRĘS NE VIENĄ VERSLĄ LIETUVOJE!

Paskaitos vyks vasario 12 dieną nuo 8.00-13.05 val. Socialinių mokslų fakultete (Architektų g. 1, Šiauliai) 22 auditorijoje.

Pavasario semestre Socialinių mokslų fakulteto studentai turės galimybę  klausyti paskaitų, kurias veda jaunas perspektyvus verslininkas Karolis Ceizaris. Karolis save apibūdina kaip „inovatyvų ir kūrybišą entreprenerį“  Pasimokyti iš šio verslininko tikrai galime daug:  jam tik dvidešimt septyneri metai, o jis jau sukūrė ne vieną verslą LIETUVOJE !!!

Tad norime paklausti Karolio:

1.Kokių asmeninių savybių reikia šiuolaikiniam jaunimui norint tapti sėkmingu? Ir kaip Jūs suprantate sėkmę?

Norint tapti sėkmingu, visų pirma reikia liautis vaikytis sėkmės. Sėkmės vaikymasis – vienadienis dalykas, kuri gali nuvilti ir sugniuždyti žmogų. Tirkoji sėkmė – tai ilgalaikis procesas, kuris užtrunka. Aš pats tik pakeliui į sėkmę, kuri man nėra tik pinigai. Atminkite, kiekvienam yra skirta būti sėkmingu, tik ne visiems versle.

2 Ar lengva buvo sugalvoti  pirmojo verslo idėją? Kaip tai įvyko, pvz.: staiga valgant ? Kalbantis su kitais? Ar …?

Verslo idėjos mano galvoje kyla kasdien. Didžioji dauguma jų gula į stalčių giliam miegui, su mintim “kada nors reikėtų tai padaryti” arba jomis pasidalinu su kitais žmonėmis, kurie galėtų tuo užsiimti. Juk visko vienas nepadarysi. Pirmoji verslo idėja kilo valgant pusryčius.

3. Jaunas vaikinas, tik ką baigęs studijas, priima iššūkį sukurti verslą. Su kokiais sunkumais susidūrėte? Kokie iššūkiai laukia jauno vadovo?

Būtent apie tai kalbėsiu savo paskaitose, kviečiu sudalyvauti ir išgirst. Tegul išlieka intriga J

4. Kaip apibūdintumėte verslumą , tai „verslo įkūrimas“ ar  „požiūris į gyvenimą ir laisvė“?

Verslumas tai savybė sugalvoti, sukurti ir įvesti į rinką paslaugą ar produktą, kuris pakeistų vartojimo įprotį ir patenkintų esamą arba užslėptą vartotojo poreikį geriau nei tai padarytų konkurentai.

5. Ką patartumėte studentams, kurie studijuoja ir abejoja savo galimybe rasti darbą Lietuvoje?

Nestudijuoti arba neabejoti. Abu sprendimai vienodai geri. Darbo Lietuvoje yra daug daugiau nei norinčių dirbti. Atkreipkite dėmesį – ne dirbančių, bet norinčių dirbti.

6.  Ar šiuolaikinis verslas  jaučia  socialinę atsakomybę visuomenei, valstybei? Kaip tai pasireiškia?

Be socialinės atsakomybės verslas negalėtų šiandien gyventi. Stiprus ES (ir ne tik) reglamentavimas neleidžia “pro pirštus” žiūrėti į visuomenę, kurioje kuriasi verslas. Ateityje ta atsakomybė tik stiprės.

Dėkojame už atsakymus ir kviečiame pasinaudoti galimybe patiems dalyvauti susitikime su  Karoliu!

Šiaulių universiteto studentų atstovybės informacija

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!