| Jaunimo organizacija DARBAS | Organizacijos | Jaunimo organizacijos DARBAS Šiaulių miesto skyriaus nariai dalyvavo karjeros popietėje

Jaunimo organizacija DARBASOrganizacijos

Jaunimo organizacijos DARBAS Šiaulių miesto skyriaus nariai dalyvavo karjeros popietėje

Balandžio 29 d. Šiaurės Lietuvos kolegijoje įvyko karjeros dienai skirtas renginys „Ateik, išgirsk, išbandyk – prisijaukink savo karjeros fortūną!”. Šiame renginyje dalyvavo ir trys Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) nariai: Arminas Apeikis, Ieva Čirikaitė ir Dovilė Vaičiulytė. Pasirinkta netradicinė forma seminaras-diskusija darbo grupėse su įvairiais verslininkais: UAB „Aviva Lietuva“ grupės vadovas Tomas Burškys, UAB „Darbintera“ direktorė […]

Balandžio 29 d. Šiaurės Lietuvos kolegijoje įvyko karjeros dienai skirtas renginys „Ateik, išgirsk, išbandyk – prisijaukink savo karjeros fortūną!”. Šiame renginyje dalyvavo ir trys Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) nariai: Arminas Apeikis, Ieva Čirikaitė ir Dovilė Vaičiulytė.

Jod siauliai karjeros dienaPasirinkta netradicinė forma seminaras-diskusija darbo grupėse su įvairiais verslininkais: UAB „Aviva Lietuva“ grupės vadovas Tomas Burškys, UAB „Darbintera“ direktorė Relonda Jonaitienė, UAB „Lupra“ komercijos ir personalo direktorė Gitana Čeilutkienė, UAB „Žalia linija“, direktorė Laima Indrašaitė. Ieva Čirikaitė sudalyvavo simuliaciniame įdarbinimo pokalbyje.

Prieš pradedant darbą grupėse, visus „užkrėtė“ energija ir veržlumu Valstybės tarnybos departamento prie vidaus reikalų ministerijos lektorė, karjeros konsultantė LVK ir ŠLK dėstytoja E. Damonskienė. Dažniausiai sudėtingiausias ir kebliausias klausimas būna susijęs su mokesčiais, todėl kiek samdomas darbuotojas kainuoja darbdaviui arba su kokiais mokesčiais gali tekti susidurti pasirinkus vienokią ar kitokią darbinės veiklos formą supažindino Šiaulių AVMI Mokestinių prievolių departamento direktoriaus pavaduotoja Loreta Milašauskaitė. Studentams savo organizaciją pristatė AIESEC Šiaulių jaunimo centro prezidentė Renata Šliažaitė.

Darbo grupėse didžiausias dėmesys buvo skiriamas darbo paieškai ir galimybėms baigus kolegiją aptarti. Savo patirtimi ir su susiduriamomis problemomis dalinosi jau mokslus baigęs ir darbo ieškantys asmenys. Laikas diskutuojant su verslininkais ir išklausant kiekvieno grupės nario  problemas, neprailgo.

Kiekvienoje grupėje verslininkai išrinko po potencialiausią kandidatą laisvai darbo vietai užimti, kuriems įteiktas dovanų kuponas „Dalykiniai pietūs su ŠLK direktoriumi M. Dromantu“.

Jaunimo organizacijos DARBAS informacija

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!