| Jaunimo organizacija DARBAS | Organizacijos | Dangų papuošė šimtai spalvotų žibintų

Jaunimo organizacija DARBASOrganizacijos

Dangų papuošė šimtai spalvotų žibintų

Į dangų kilo ant žibintų kupolų užrašyti norai ir palinkėjimai skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Praėjusį penktadienio vakarą prie Talkšos ežero rinkosi minios žmonių. Jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai organizavo šventę, skirtą Dienai prieš skurdą paminėti. Ta proga šiauliečiai į dangų paleido gausybę spalvotų dangaus žibintų. Reginys užbūrė tiek didelius, tiek mažus. Dangaus žibintai sukūrė puikų efektą, kuris […]

Į dangų kilo ant žibintų kupolų užrašyti norai ir palinkėjimai skurdžiai gyvenantiems žmonėms.

Dangaus zibintu svente

Artūro STAPONKAUS nuotr.

Praėjusį penktadienio vakarą prie Talkšos ežero rinkosi minios žmonių. Jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai organizavo šventę, skirtą Dienai prieš skurdą paminėti. Ta proga šiauliečiai į dangų paleido gausybę spalvotų dangaus žibintų. Reginys užbūrė tiek didelius, tiek mažus. Dangaus žibintai sukūrė puikų efektą, kuris dar ilgai išliks žmonių atmintyje.
„Taip siekėme atkreipti visuomenės dėmesį į skurdo problemą. Pagrindinis šventės akcentas ant žibintų kupolų užrašyti norai ir palinkėjimai skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Tikimės, kad šiauliečiai buvo nesavanaudiški ir į dangų nusiuntė pozityviausias savo mintis“, – vylėsi organizacijos narė Dovilė.
„Tai puiki proga visiems susirinkti ir kartu patirti bendrystės jausmą. Labai gražu, kai miestiečiai į vieną vietą ateina vedami kilnių tikslų“, – antrino šiaulietis Mantas.
„Į šventę mane pakvietė draugai ir aš negalėjau nesutikti joje dalyvauti. Manau daug vertingiau apsilankyti tokiuose renginiuose, nei laisvalaikį leisti prie televizijos ekrano. Galbūt žmonės šiandien iš tiesų susimąstys ir prisimins, kad likimas lepina ne visus“, – samprotavo Marius.
„Mes negalime skurstančių paremti finansiškai, bet mums tikrai nesunku juos palaikyti morališkai. Džiugu, kad šiandien dauguma šiauliečių būtent taip ir padarė“, – sakė Diomedas.

Svetainės http://www.snaujienos.lt/ straipsnis.

Dianos Janušaitės straipsnis

3.5

user

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!