| Organizacijos | Abiturientai, tikriausiai nekantriai laukiate lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos temų?

Organizacijos

Abiturientai, tikriausiai nekantriai laukiate lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos temų?

Abiturientai, tikriausiai nekantriai laukiate lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos temų. Nacionalinis egzaminų centras primena, kad pagal lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos programą, temos bus skelbiamos ne vėliau kaip prieš du mėnesius iki įskaitos vykdymo pradžios, tai reiškia, iki vasario 14 dienos. Beje, ar pastebėjote, kad pagal lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos programos 7.1. punktą, ,,Mokiniai […]

Abiturientai, tikriausiai nekantriai laukiate lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos temų. Nacionalinis egzaminų centras LMS_straipsniui_primena, kad pagal lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos programą, temos bus skelbiamos ne vėliau kaip prieš du mėnesius iki įskaitos vykdymo pradžios, tai reiškia, iki vasario 14 dienos.
Beje, ar pastebėjote, kad pagal lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos programos 7.1. punktą, ,,Mokiniai ir mokytojas gali suformuluoti savo temas remdamiesi Bendrąja programa ir atsižvelgdami į regiono ypatumus arba mokinių tiriamuosius darbus“?
Visą lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos programą rasite čia:
http://www.nec.lt/failai/4025_Lietuviu_kalbos_ir_literaturos_iskaitos_programa.pdf

Lietuvos moksleivių sąjungos, Šiaulių mokinių savivaldų informavimo centro informacija

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!