| Naujienos | Senųjų kapinių tvarkymo akcija

Naujienos

Senųjų kapinių tvarkymo akcija

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos filialas „Šiaulių miesto skyrius“ reaguodamas į prastą Šiaulių senųjų kapinių priežiūrą ėmėsi pilietinės iniciatyvos. Skaitant vieną Šiaulių miesto dienraštį, radome straipsnį, jog Šiaulių centrinės kapinės yra netvarkomos ir užmirštos savivaldybės bei miesto politikų, nes nebuvo užsakyta paslauga jas tvarkyti. Tačiau ne kas kitas, o mes patys esame Šiaulių miesto dalis, todėl […]

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos filialas „Šiaulių miesto skyrius“ reaguodamas į prastą Šiaulių senųjų kapinių priežiūrą ėmėsi pilietinės iniciatyvos. Skaitant vieną Šiaulių miesto dienraštį, radome straipsnį, jog Šiaulių centrinės kapinės yra netvarkomos ir užmirštos savivaldybės bei miesto politikų, nes nebuvo užsakyta paslauga jas tvarkyti. Tačiau ne kas kitas, o mes patys esame Šiaulių miesto dalis, todėl mūsų akcijos tikslas buvo parodyti visuomenei koks gali būti gyventojų susitelkimas vardan vieningo tikslo. Nors visų kapinių sutvarkyti nepavyko, bet aišku tik vieną, jog nereikia laukti specialių tvarkos akcijų ar valdžios dėmesio.

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus Valdybos narys Algirdas Žiedas buvo vienas iš akcijos iniciatorių, jo nuomone miesto tvarką galime palaikyti mes patys, nes esame bendruomenės dalis. „Visada sakiau ir sakysiu, jog miesto grožis priklauso nuo ten gyvenančių žmonių. Kiekviena numesta šiukšlė ar apleista viešosios teritorijos dalis turi rūpėti ne tik tau ar man, bet ir kiekvienam iš mūsų. Savivaldybė ir seniūnijos yra tik pagalbos įrankis ir nereikia juo naudotis kaip pasiteisinimo įrankiu“, – teigė Algirdas Žiedas.

Padėkoti reikėtų LSDJS Šiaulių miesto skyriaus nariams, kurie rado laisvo laiko ir paaukojo jį miestui ir prasmingai pilietinei iniciatyvai. Mes esame šio miesto savininkai ir rūpinamės juo patys. Tai tikrai nepaskutinė senųjų kapinių tvarkymo akcija, mes kviesime aktyvų jaunimą ir visus miestiečius dažniau savo jėgomis susitvarkyti istorinę Šiaulių miesto vietą.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!