| Naujienos | Jaunieji socialdemokratai adatų nebijo!

Naujienos

Jaunieji socialdemokratai adatų nebijo!

2015 metų balandžio 7 dieną buvo minima Pasaulinė sveikatos diena. Šią dieną Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių skyriaus nariai nutarė įprasminti ir prisidėti prie visuomenės gerbūvio. Šiaulių jaunimiečiai besirūpindami savo sveikata nusprendė pasirūpinti ir kitų žmonių sveikata ne kalbomis, o darbais. Būtent kraujo trūkumas yra problema su kuria susiduria į nelaimę papuolę asmenys, kai jiems […]

2015 metų balandžio 7 dieną buvo minima Pasaulinė sveikatos diena. Šią dieną Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių skyriaus nariai nutarė įprasminti ir prisidėti prie visuomenės gerbūvio. Šiaulių jaunimiečiai besirūpindami savo sveikata nusprendė pasirūpinti ir kitų žmonių sveikata ne kalbomis, o darbais. Būtent kraujo trūkumas yra problema su kuria susiduria į nelaimę papuolę asmenys, kai jiems reikia perpilti kraują. Jaunieji socialdemokratai parodė gerą pavyzdį ir tapo neatlygintinais kraujo donorais.
Akcijos organizatorius, skyriaus pirmininkas, Malik Agamalijev sakė, kad tokių akcijų galėtų būti ir daugiau, jauni žmonės turi parodyti pavyzdį visuomenei, kad kartu galime išspręsti visas problemas.
Kraujo davę jaunimiečiai po procedūros jautėsi gerai ir tikino, kad tai nepaskutinis toks apsilankymas Šiaulių kraujo centre!

 

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!