| Naujienos | Tbilisio transformatyvios lyderystės forumas

Naujienos

Tbilisio transformatyvios lyderystės forumas

Ieškomi 2 dalyviai į Tbilisio transofrmatyvios lyderystės forumą, kuris vyks 2018 m. lapkričio 25–30 d. Tbilisyje bei 2019 m. vasario mėn. Stokholme. Projekto tikslas – parengti lyderystės programą, siekiant pagerinti jaunų žmonių supratimą apie politines ir ekonomines permainas, gilinti žinias apie politinę, saugumo, ekonominę ir socialinę dinamiką. Šis forumas yra puiki galimybė bendrauti augantiems lyderiams, […]

Ieškomi 2 dalyviai į Tbilisio transofrmatyvios lyderystės forumą, kuris vyks 2018 m. lapkričio 25–30 d. Tbilisyje bei 2019 m. vasario mėn. Stokholme. Projekto tikslas – parengti lyderystės programą, siekiant pagerinti jaunų žmonių supratimą apie politines ir ekonomines permainas, gilinti žinias apie politinę, saugumo, ekonominę ir socialinę dinamiką. Šis forumas yra puiki galimybė bendrauti augantiems lyderiams, keistis patirtimis ir įgyti praktinių žinių.

Forume gali dalyvauti jauni profesionalai (24–35 m.) iš Lietuvos, Ukrainos, Moldovos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Armėnijos, Švedijos, Estijos bei Lenkijos. Svarbu, kad domėtumeisi vakarų regionų  partneryste ir transformatyvia lyderyste bei puikiai mokėtum anglų kalbą. Programa atrinktiems dalyviams padengs kelionės bei apgyvendinimo išlaidas forumo metu.

Teikti paraiškas galima iki 2018 m. rugsėjo 7 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, GISS.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 605 87577
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!