| Naujienos | Tarptautinių studijų dienos 2018

Naujienos

Tarptautinių studijų dienos 2018

„Baltic Council for International Education“ kviečia moksleivius ir jų tėvus apsilankyti kasmetinėje parodoje apie studijas užsienyje „Tarptautinių studijų dienos 2018“ Kaune ir Vilniuje. Šiais metais turėsi galimybę tiesiogiai pabendrauti su aukštojo mokslo ir vidurinio išsilavinimo įstaigų atstovais iš Didžiosios Britanijos, JAV, Olandijos, Danijos, Šveicarijos, Rusijos, Latvijos, Suomijos, Vokietijos, Bulgarijos, Kanados, Prancūzijos, Australijos ir kitų šalių. […]

„Baltic Council for International Education“ kviečia moksleivius ir jų tėvus apsilankyti kasmetinėje parodoje apie studijas užsienyje „Tarptautinių studijų dienos 2018“ Kaune ir Vilniuje. Šiais metais turėsi galimybę tiesiogiai pabendrauti su aukštojo mokslo ir vidurinio išsilavinimo įstaigų atstovais iš Didžiosios Britanijos, JAV, Olandijos, Danijos, Šveicarijos, Rusijos, Latvijos, Suomijos, Vokietijos, Bulgarijos, Kanados, Prancūzijos, Australijos ir kitų šalių. Sužinosi apie kalbų ir akademines stovyklas moksleiviams bei jaunimui bei gausi visus atsakymus į klausimus apie IELTS, „Cambridge English“ ir kitus egzaminus.

  • Paroda Kaune vyks 2018 m. spalio 10 d. 10:00–17:00 viešbutyje „Park Inn Radisson Kaunas“.
  • Paroda Vilniuje vyks 2018 m. spalio 11 d. 11:00–17:00 viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Baltic Council for International Education.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!