| Spauda apie Šiaulių jaunimą | Per pavasario atostogas mokiniai lankėsi savivaldybėje, domėjosi karjeros galimybėmis

Spauda apie Šiaulių jaunimą

Per pavasario atostogas mokiniai lankėsi savivaldybėje, domėjosi karjeros galimybėmis

Jau dabar būsimąja karjera besirūpinantys Šiaulių mokiniai apie perspektyvas nutarė sužinoti iš pirmų lūpų. Aktyvūs gimnazistai lankėsi ne tik įvairiose miesto įmonėse ir organizacijose, bet ir savivaldybėje, kur domėjosi valstybės tarnautojo darbo subtilybėmis. Pavasario atostogas aktyvūs miesto mokiniai nusprendė praleisti naudingai. Jaunuoliai domisi karjeros galimybėmis didžiosiose įmonėse, organizacijose ar valstybės institucijose, todėl pagalbos ir patarimų […]

Jau dabar būsimąja karjera besirūpinantys Šiaulių mokiniai apie perspektyvas nutarė sužinoti iš pirmų lūpų. Aktyvūs gimnazistai lankėsi ne tik įvairiose miesto įmonėse ir organizacijose, bet ir savivaldybėje, kur domėjosi valstybės tarnautojo darbo subtilybėmis.

savivaldybej-mokiniaiPavasario atostogas aktyvūs miesto mokiniai nusprendė praleisti naudingai. Jaunuoliai domisi karjeros galimybėmis didžiosiose įmonėse, organizacijose ar valstybės institucijose, todėl pagalbos ir patarimų kreipėsi tiesiai į miesto savivaldybę. Čia su Šiaulių miesto mokinių savivaldos centro nariais bendravo ir savo patirtimi dalijosi miesto vadovai – mero pavaduotoju ir administracijos direktoriumi.

Būsimieji abiturientai sako, kad šiuo metu daugelis jaunų žmonių svajoja apie politikos mokslus, tačiau nežino kaip siekti karjeros, kur mokytis. Gimnazistai po pokalbio su aukštas pareigas užimančiais miesto valdžios atstovais pasakojo pakeitę požiūrį į politikos mokslus, o naujos žinios pravers siekiant išsvajotos profesijos.

Su mokiniais bendravęs Šiaulių miesto mero pavaduotojas patarimų negailėjo. Domas Griškevičius sako, kad labai svarbu miesto jaunimą skatinti nuo pat mokyklos laikų būti aktyviais, išbandyti naujas veiklas, darbą įvairiose organizacijose. Mero pavaduotojo teigimu tik daugybę užsiėmimų išbandę ir patirtį sukaupę jaunuoliai gali sėkmingai siekti karjeros politikos srityje. Be to, labai sveikintina, kad moksleiviai išdrįsta vis dažniau kreiptis patarimo karjeros klausimais į valstybės institucijas.

Iš viso savivaldybėje žinių sėmėsi kelios dešimtys moksleivių. Šiaulių miesto mokinių savivaldos centro pirmininkė sako, kad tokių vizitų planuojama surengti ir kitose Šiaulių valstybinėse įstaigose.

etaplius logo

Straipsnio originalas publikuotas svetainėje etaplius.lt

10.0

user

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!