| Naujienos | Skelbiame atranką į tarptautinį pažintinį vizitą „Jaunimo įgalinimas ir įtraukimas į jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą“ Vokietijoje

Naujienos

Skelbiame atranką į tarptautinį pažintinį vizitą „Jaunimo įgalinimas ir įtraukimas į jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą“ Vokietijoje

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), vadovaudamasis susitarimu tarp Lietuvos ir Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos Jaunimo reikalų skyriaus, rengia atranką į pažintinį vizitą „Jaunimo įgalinimas ir įtraukimas į jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą“ vyksiantį Vokietijoje. Renginyje kviečiami dalyvauti jaunimo reikalų koordinatoriai, jaunimo politiką formuojančių institucijų […]

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), vadovaudamasis susitarimu tarp Lietuvos ir Vokietijos Federacinės Respublikos Brandenburgo žemės Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos Jaunimo reikalų skyriaus, rengia atranką į pažintinį vizitą „Jaunimo įgalinimas ir įtraukimas į jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą“ vyksiantį Vokietijoje. Renginyje kviečiami dalyvauti jaunimo reikalų koordinatoriai, jaunimo politiką formuojančių institucijų atstovai, savivaldybių jaunimo reikalų tarybų nariai, savivaldybių jaunimo organizacijų tarybų atstovai.

Renginio vieta:  Vokietija ir Lietuva.

Renginio laikas:  2019 m. balandžio 1-5 d. (Vokietija) ir 2019 m. rugsėjo mėn. (Lietuva)

Seminaro dalyviai (atrankoje gali dalyvauti): jaunimo reikalų koordinatoriai, jaunimo politiką formuojančių institucijų atstovai, savivaldybių jaunimo reikalų tarybų nariai, savivaldybių jaunimo organizacijų tarybų atstovai iš Lietuvos, Vokietijos.

Bus atrinkti 6 dalyviai. Su atrinktais dalyviais bus sudaromos sutartys, kurių pagrindu dalyviai įsipareigos dalyvauti abiejuose – 2019 m. balandžio 1-5 d. Vokietijoje ir 2019 m. rugsėjo mėn. Lietuvoje – renginiuose. 

Renginio tikslas: Susipažinti bei išanalizuoti priemones įgyvendinamas Vokietijoje ir Lietuvoje, siekiant įtraukti ir įgalinti jaunimą dalyvauti politikos formavimo ir įgyvendinimo procesuose.

Uždaviniai:  

  • Susipažinti ir išanalizuoti abiejų šalių patirtis;
  • Sukurti pagalbinę priemonę, rekomendacijas jaunimo tarybų veiklai įgyvendinti;
  • Aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Daugiau informacijos apie renginį galite atsiųsti čia (vokiečių kalba), čia (lietuvių kalba).

Dalyvavimo išlaidos: Renginio Vokietijoje metu tarptautinės kelionės Vilnius-Berlynas-Vilnius išlaidas apmoka Departamentas. Veiklos Vokietijoje (įskaitant apgyvendinimą, maitinimą, transportavimą šalies viduje pagal numatytą darbotvarkę) išlaidas apmoka Vokietijos pusė. Renginio Lietuvoje metu tarptautinės kelionės Berlynas-Vilnius-Berlynas išlaidas apmoka Vokietijos pusė. Veiklos Lietuvoje (įskaitant apgyvendinimą, maitinimą, transportavimą šalies viduje pagal numatytą darbotvarkę) išlaidas apmoka Departamentas.

Kelionės iki Vilniaus išlaidas dengia siunčianti organizacija arba pats dalyvis.

Reikalavimai:

  • Amžius nuo 18 metų;
  • Atitikti renginio tikslinę grupę;
  • Būti motyvuotu ir turėti galimybę iš anksto ruoštis renginiui (t. y. atlikti paskirtas užduotis iki seminaro);
  • Domėtis ir gebėti diskutuoti renginio tema;
  • Turėti galimybę dalintis įgytomis žiniomis ir užtikrinti informacijos sklaidą.

Dalyvio anketą galite rasti čia: https://goo.gl/forms/vjvIUy52iuq02iXi1

Užpildytų dalyvių anketos priimamos iki 2019 m. kovo 11 d. (imtinai).

Kontaktai informacijai Justina Lukaševičiūtė, 8 683 63071, el.p.  justina.lukaseviciute@jrd.lt

Po paraiškų vertinimo atrankos rezultatai bus skelbiami Departamento svetainėje (www.jrd.lt), atrinkti dalyviai bus informuojami asmeniškai.

JRD informacija

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!