| Naujienos | Šiaulių miesto jaunimas 2015 metais aktyviai dalyvaus vietų bendruomenių tarybų veikloje

Naujienos

Šiaulių miesto jaunimas 2015 metais aktyviai dalyvaus vietų bendruomenių tarybų veikloje

Šiaulių mieste, 2015 m. balandžio 16 dieną, buvo renkamos vietų bendruomenių tarybos. Kaip ir ankstesniais metais, Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas” jaunimo atstovus ragino aktyviai dalyvauti vietos bendruomenių tarybų (toliau – VBT) veikloje. Katurių iš septynių Šiaulių miesto VBT sudėtyse bus jaunimo atstovai: – Lieporių ir Šventupio VBT buvo išrinkta Jurgita Morkūnaitė; – Centro […]

Siauliai VBT

Tikėsimės, kad artimiausiu metu galėsime pasidalinti sprendimais bei darbais atliktais VBT, kurie džiugins ne tik jaunus, bet ir miesto bendruomenės narius

Šiaulių mieste, 2015 m. balandžio 16 dieną, buvo renkamos vietų bendruomenių tarybos. Kaip ir ankstesniais metais, Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas” jaunimo atstovus ragino aktyviai dalyvauti vietos bendruomenių tarybų (toliau – VBT) veikloje.

Katurių iš septynių Šiaulių miesto VBT sudėtyse bus jaunimo atstovai:

– Lieporių ir Šventupio VBT buvo išrinkta Jurgita Morkūnaitė;

– Centro VBT buvo išrinktas Malik Agamalijev;

– Medelyno seniūnijos VBT buvo išrinkta Laura Každailytė;

– Rekyvos seniūnijos VBT buvo išrinktos Ernesta Bajalytė-Daukšienė bei Reda Jakutytė.

Linkime sekmės ir stiprybės atstovaujant jaunimą ir tikėsimės, kad artimiausiu metu galėsime pasidalinti sprendimais bei darbais atliktais VBT, kurie džiugins ne tik jaunus, bet ir miesto bendruomenės narius!

 

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!