| Naujienos | Šiaulių jaunimo organizacijos dalyvavo verslo parodoje “Šiauliai 2013”

Naujienos

Šiaulių jaunimo organizacijos dalyvavo verslo parodoje “Šiauliai 2013”

2013 m. lapkričio 30 d. laikinai Šiaulių miesto savivaldybės stendą laikinai okupavo Šiaulių nevyriausybinių organizacijų atstovai. Verslo paroda vyko lapkričio 28 – 30 dienomis, įvairiausios bendrovės pristatinėjo savo produktus ir paslaugas. Džiugina tai, kad Šiaulių miesto savivaldybės administracija įvertina tai, kad savanoriaudamas Šiaulių jaunimas aktyviai prisideda prie organizuojamų miesto švenčių ir/ar akcijų įgyvendinimo. Savivaldybei leidus […]

2013 m. lapkričio 30 d. laikinai Šiaulių miesto savivaldybės stendą laikinai okupavo Šiaulių nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Verslo paroda vyko lapkričio 28 – 30 dienomis, įvairiausios bendrovės pristatinėjo savo produktus ir paslaugas. Džiugina tai, kad Šiaulių miesto savivaldybės administracija įvertina tai, kad savanoriaudamas Šiaulių jaunimas aktyviai prisideda prie organizuojamų miesto švenčių ir/ar akcijų įgyvendinimo. Savivaldybei leidus pasinaudoti reprezentaciniu stendu, jaunimo organizacijos turėjo galimybę pristatyti save Šiaulių verslo atstovams bei gyventojams.

Parodoje dalyvavo šios Šiaulių jaunimo organizacijų sąjungos “Apskritasis stalas” (toliau ŠJOA “Apskritasis stalas”) narės:

  • Lietuvos skautijos Šiaulių tuntas;Verslo paroda Siauliai 2013 foto 4

  • Lietuvos moksleivių sąjunga;

  • Šiaulių uniersiteto studentų atstovybė;

  • Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga;

  • Lietuvos liberalus jaunimas;

  • Jaunimo organizacija DARBAS.

“Džiugu, kad Šiaulių jaunimas buvo toks aktyvus parodoje ir neapsiribojo buvimu stende. Kur tik pažiūrėsi, ar į tribūnas, ar į stendą visur buvo pilna jaunimo, ypač Lietuvos socialdemoktainio jaunimo sąjungos atstovų. Tai gal ir neturėtų mūsų stebinti, visgi Jų priešakyje buvo superheroju” – nustebintas kalbėjo ŠJOA “Apskritasis stalas” pirmininkas Vilmantas Mockus.

Tikimės, kad ir ateityje Šiaulių jaunimas demonstruos vienybę!

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!