| Naujienos | Šiaulių “Apskritojo stalo” pirmininkas susitikime su absolventais kalbėjo apie nevyriausybinių organizacijų naudą jaunimui

Naujienos

Šiaulių “Apskritojo stalo” pirmininkas susitikime su absolventais kalbėjo apie nevyriausybinių organizacijų naudą jaunimui

Šių metų liepos 10 dieną, Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos “Apskritasis stalas” (toliau -ŠJOA “Apskritasis stalas”) pirmininkas Vilmantas Mockus dalyvavo susitikime su absolventais, kurį organizavo Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centras. Susitikimo metu buva kalbama ir diskutuojama apie tai, kad daugelis jaunų žmonių dalyvaudami nevyriausybinių organizacijų veikloje gali įgyti įvairios darbinės patirties, praplėsti pažinčių ratą, lavinti […]

Šių metų liepos 10 dieną, Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos “Apskritasis stalas” (toliau -ŠJOA “Apskritasis stalas”) pirmininkas Vilmantas Mockus dalyvavo susitikime su absolventais, kurį organizavo Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centras.

SAMSUNG CSC

Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro organizuotas susitikimas su absolventais

Susitikimo metu buva kalbama ir diskutuojama apie tai, kad daugelis jaunų žmonių dalyvaudami nevyriausybinių organizacijų veikloje gali įgyti įvairios darbinės patirties, praplėsti pažinčių ratą, lavinti bendravimo įgūdžius arba tiesiog gerai praleisti laiką. Taip pat Vilmantas Mockus atkreipė dėmesį į tai, kad neretai jauni žmonės tiesiog prisijungia prie veikiančios organizacijos tačiau patys realaus darbo neįdeda, o vėliau skundžiasi, kad nevyriausybinių organizacijų veikla jiems atrodo nepatraukli, o ir jokios naudos neduoda.

“Nesvarbu ar tai nevyriausybinė organizacija, ar tai įmonė, prieš galvodami apie gaunamą naudą pagalvokite kokią Jūs sukuriate pridėtinę vertę organizacijai ar įmonei. Natūralu, kad didžiausią naudą gauną aktyviai bei kryptingai veikiantys asmenys”, – dalinosi patirtimi ŠJOA “Apskritasis stalas” pirmininkas Vilmantas Mockus.

Susitikimo metu absolventai buvo supažindinti su nevyriausybinio sektoriaus dabartine padėtimi bei galimybėmis. Akivaizdu, kad šio sektoriaus potencialas vis dar yra neišnaudotas. Tačiau matydami Skandinavijos šalių gerąją patirtį Lietuvos nevyriausybinių organizacijų atstovai jau artimiausiu metu gali padaryti teigiamų ir matomų pokyčių.

[nggallery ID=11]

 

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!