| Naujienos | Vlogas | Prisijunk prie mūsų!

NaujienosVlogas

Prisijunk prie mūsų!

Sakoma, kad vaikams geriausia augti ten, kur kartu auga ir suaugusieji. Ten, kur mokomės vieni iš kitų, nepaisydami amžiaus ar patirties. Intuityviai mokomės iš to, ką matome, o ne iš to, ką girdime. Skautų judėjimas visame pasaulyje nebūtų išlikęs be tų žmonių, kurie skyrė savo laiką vaikams. Be piniginio atlygio ar apdovanojimų, bet su dideliu […]

Sakoma, kad vaikams geriausia augti ten, kur kartu auga ir suaugusieji. Ten, kur mokomės vieni iš kitų, nepaisydami amžiaus ar patirties. Intuityviai mokomės iš to, ką matome, o ne iš to, ką girdime. Skautų judėjimas visame pasaulyje nebūtų išlikęs be tų žmonių, kurie skyrė savo laiką vaikams. Be piniginio atlygio ar apdovanojimų, bet su dideliu džiaugsmu ir užsidegimu. Atgal jie gavo neišmatuojamo dydžio dovanų, pamokų ir patirčių.

Suaugęs žmogau – nesvarbu kiek Tau metų, kuriame Žemaitijos kampelyje gyveni, kur dirbi ar kiek vaikų turi – mes, skautai, kviečiame Tave tapti Žemaitijos skautų organizacijos dalimi. Tapti milijonus žmonių pasaulyje vienijančio ir tą pasaulį keičiančio judėjimo dalimi.

Pati geriausia vieta susipažinti su skautais yra stovykla ar žygis. Tad kviečiame Tave kartu stovyklauti Žemaitijos skautų organizacijos stovykloje „Kor ope tek“ ar žygiuoti Šimtmečio žygyje iš Mažeikių į Pakutuvėnus (vieną ar kelias dienas, o gal ir visą žygį)!

Informacija apie stovyklą „Kor ope tek“
Informacija apie žygį Mažeikiai – Pakutuvėnai
Daugiau informacijos:
Vyriausioji skautininkį sktn. vyresn. sk. Dovilė Byčienė
+370 698 10 986
vyr.skautininkas@zemaitijosskautai.lt
Kviečiame iš arčiau susipažinti su mumis – ŽSO dokumentinis filma „Esu ten, kur noriu būti“.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!