| Naujienos | Plakatų konkursas Pasaulinei maisto dienai

Naujienos

Plakatų konkursas Pasaulinei maisto dienai

Pasinaudok savo vaizduote ir sukurk plakatą, kuris iliustruotų pasaulio be bado idėją. Įkvėpimo gali ieškoti Pasaulinė maisto dienos veiklų knygoje, kuri paaiškina, ką kiekvienas turėtų padaryti, kad pasiektume šį globalų tikslą. Konkurse gali dalyvauti vaikai ir paaugliai (5–19 m.) iš viso pasaulio. Plakatai gali būti piešti ranka arba sukurti grafinio dizaino programų pagalba. 3 laimėtojai iš […]

Pasinaudok savo vaizduote ir sukurk plakatą, kuris iliustruotų pasaulio be bado idėją. Įkvėpimo gali ieškoti Pasaulinė maisto dienos veiklų knygoje, kuri paaiškina, ką kiekvienas turėtų padaryti, kad pasiektume šį globalų tikslą. Konkurse gali dalyvauti vaikai ir paaugliai (5–19 m.) iš viso pasaulio. Plakatai gali būti piešti ranka arba sukurti grafinio dizaino programų pagalba.

3 laimėtojai iš kiekvienos amžiaus kategorijos bus atrinkti ir paskelbti 2018 m. gruodžio mėnesį.  Jungtinių tautų maisto ir agrokultūros organizacija viešins nugalėtojų darbus, suteiks sertifikatą bei apdovanos dovanomis. Darbai bus eksponuojami Jungtinių tautų maisto ir agrokultūros organizacijos būstinėje Romoje.

Padaryk nuotrauką arba nuskanuok savo plakatą ir įkelk jį čia. Tai padaryti galima iki 2018 m. lapkričio 9 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Food and Agriculture Organization of United Nations.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!