| LSDJS | Organizacijos | Šiauliečiai gilinosi į projektų rašymo subtilybes

LSDJSOrganizacijos

Šiauliečiai gilinosi į projektų rašymo subtilybes

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyrius savo nariams surengė mokymus projektų rašymo tematika. Mokymuose buvo nagrinėjamos projektų rašymo subtilybės, struktūros, kriterijų, tikslų, uždavinių, finansinės dalies bei laukiamų rezultatų formulavimo aplinkybės. „Skyriaus nariai turėjo unikalią galimybę labiau pasigilinti į projektų rašymo ypatumus. Sužinojome daug naudingų patarimų, išgirdome apie dažniausiai daromas klaidas ir patarimus kaip jų […]

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyrius savo nariams surengė mokymus projektų rašymo tematika.

foto mokymaiMokymuose buvo nagrinėjamos projektų rašymo subtilybės, struktūros, kriterijų, tikslų, uždavinių, finansinės dalies bei laukiamų rezultatų formulavimo aplinkybės.

„Skyriaus nariai turėjo unikalią galimybę labiau pasigilinti į projektų rašymo ypatumus. Sužinojome daug naudingų patarimų, išgirdome apie dažniausiai daromas klaidas ir patarimus kaip jų reikėtų išvengti“ – apie mokymus kalbėjo LSDJS Šiaulių skyriaus pirmininkas Malik Agamalijev.

Mokymus vedė LSDJS narė, Šiaulių miesto savivaldybės projektų vadovė Kristina Patapaitė. Kristina turi ne vienerių metų projektų rašymo ir administravimo patirtį.

„Su projektais susiduriu kiekvieną dieną. Dažnai matau, kad yra puikios idėjos, tačiau dėl netinkamai užpildytų projektų paraiškų, projektai negauna palaikymo ir finansavimo. Tikiuosi, kad mano pastebėjimai dėl projektų rašymo, jauniesiems socialdemokratams leis jau artimiausioje ateityje įgyvendinti ne vieną naują ir visuomenei naudingą projektą“ – įspūdžiais po mokymų dalinosi Kristina Patapaitė.

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus informacija

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!