| LSDJS | Organizacijos | Ataskaitinėje konferencijoje Šiaulių miesto LSDJS skyrius išsirinko naują valdybą

LSDJSOrganizacijos

Ataskaitinėje konferencijoje Šiaulių miesto LSDJS skyrius išsirinko naują valdybą

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyriaus vasario pabaigoje rinkosi į skyriaus ataskaitinę-rinkiminę konferenciją. Konferencijos metu buvo apžvelgti praėjusių – 2013 metų, veiklos rezultatai, patvirtintos skyriaus pirmininko, Kontrolės komisijos metinės veiklos ataskaitos, surengti nauji Pirmininko, Valdybos ir Kontrolės komisijos rinkimai. Konferencija prasidėjo skyriaus pirmininko metinės veiklos ataskaitos pristatymu. Pranešime pirmininkas pateikė nuveiktų darbų suvestinę. Prisiminta, […]

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto skyriaus vasario pabaigoje rinkosi į skyriaus ataskaitinę-rinkiminę konferenciją. Konferencijos metu buvo apžvelgti praėjusių – 2013 metų, veiklos rezultatai, patvirtintos skyriaus pirmininko, Kontrolės komisijos metinės veiklos ataskaitos, surengti nauji Pirmininko, Valdybos ir Kontrolės komisijos rinkimai.

LSDJS nauja valdybaKonferencija prasidėjo skyriaus pirmininko metinės veiklos ataskaitos pristatymu. Pranešime pirmininkas pateikė nuveiktų darbų suvestinę. Prisiminta, kad 2013 metais Šiaulių miesto skyrius pirmą kartą savo istorijoje buvo pripažintas metų skyriumi. Pirmininkas dėkojo kiekvienam skyriaus nariui, prisidėjusiam prie šio puikaus ir įsimintino pasiekimo.

Kontrolės komisijos pirmininkė Reda Jakutytė savo pranešime atkreipė dėmesį, kad skyriaus geri rezultatai buvo sunkaus ir sutelkto darbo vaisiai. Pasidžiaugta nuolat didėjančiomis naujų narių pajėgomis bei naujų narių ir vyresniųjų kolegų gebėjimu dirbti bendram skyriaus bei miesto labui. Pateikti pasiūlymai kaip būtų dar labiau pagerinti skyriaus veiklą.

Patvirtinus metines veiklos ataskaitas vyko skyriaus pagrindinių organų – Pirmininko, Valdybos ir Kontrolės komisijos rinkimai. Pirmininku, trečiai kadencijai, buvo perrinktas Malik Agamalijev. Valdybos nariais išrinkti – Vilija Gorytė, Deividas Petrolevičius, Greta Jočytė ir Ernesta Daukšienė. Tuo tarpu Kontrolės komisija sudarys trys asmenys – Vaidas Rusys, Jonas Andruška ir Rūta Banytė. Pastaroji tapo Kontrolės komisijos pirmininke.

„Praėję metai buvo nuostabūs. Iškėlėme sau aukštą kartelę, kurios žeminti nesame nusiteikę. Žinome savo stiprybes ir silpnybes. Pastarąsias sieksime kaip įmanoma greičiau pašalinti. Juolab, kad artėjantys metai bus ypatingai svarbūs, kadangi vyks Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai, o jau kitų metų pradžioje ir Savivaldos rinkimai. Suprantame laukiančius iššūkius, tačiau esame nusiteikę optimistiškai. Smagu, kad mūsų atstovai tampa matomi ir vietos bendruomenėse, kur yra išrenkami į Vietos bendruomenių tarybas“ – sakė LSDJS Šiaulių skyriaus pirmininkas Malik Agamalijev

Skyriaus ataskaitinio susirinkimo metu taip pat buvo patvirtinti nauji skyriaus nuostatai, kurių dėka Šiaulių miesto skyrius taps LSDJS filialu Šiaulių miesto skyrius. Pakeitimai sietini su lengvesniu keliu, siekiant dalyvauti projektinėje veikloje.

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus informacija

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!