| Naujienos | NATO 70 egzaminas

Naujienos

NATO 70 egzaminas

Šiemet NATO švenčia savo įkūrimo 70-ąsias metines, tuo pačiu Lietuvos narystei aljanse sukanka 15 metų! Ta proga kovo 29 d. pasitikrink žinias apie NATO. Egzamine gali dalyvauti visi norintys. Dalyviai varžysis trijose kategorijose: moksleivių, piliečių ir profesionalų. Taip pat bus renkama ir aktyviausiai dalyvavusi mokykla. 7 geriausius rezultatus pasiekusių egzamino dalyvių laukia kelionė į NATO […]

Šiemet NATO švenčia savo įkūrimo 70-ąsias metines, tuo pačiu Lietuvos narystei aljanse sukanka 15 metų! Ta proga kovo 29 d. pasitikrink žinias apie NATO. Egzamine gali dalyvauti visi norintys. Dalyviai varžysis trijose kategorijose: moksleivių, piliečių ir profesionalų. Taip pat bus renkama ir aktyviausiai dalyvavusi mokykla.

7 geriausius rezultatus pasiekusių egzamino dalyvių laukia kelionė į NATO būstinę Briuselyje. Trijų aktyviausių mokyklų komandos bus pakviestos pasižvalgyti po NATO aviacijos bazę Šiauliuose.

Į NATO egzaminą registruokis iki 2019 m. kovo 28 d. čia

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, NATO 70 egzaminas.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!