| Naujienos | Mokymų ciklas „Man patinka gyventi”

Naujienos

Mokymų ciklas „Man patinka gyventi”

Šiaurės Lietuvos kolegijos (Tilžės g. 22) įkurti bendruomeniniai šeimos namai pietiniame rajone kviečia į susitikimą su savimi programoje „Man patinka gyventi“. Kas „Aš“ esu? Kiekvienas anksčiau ar vėliau užduodame sau šį klausimą. Kuo „Aš“ šiandien kitoks negu vakar? Kas įtakoja „Aš“ pokyčius? Kaip keisti požiūrį į save, kad sukurti sėkmę aplinkoje? Daug kliūčių – tikėtina, […]

Šiaurės Lietuvos kolegijos (Tilžės g. 22) įkurti bendruomeniniai šeimos namai pietiniame rajone kviečia į susitikimą su savimi programoje „Man patinka gyventi“.

Kas „Aš“ esu? Kiekvienas anksčiau ar vėliau užduodame sau šį klausimą. Kuo „Aš“ šiandien kitoks negu vakar? Kas įtakoja „Aš“ pokyčius? Kaip keisti požiūrį į save, kad sukurti sėkmę aplinkoje? Daug kliūčių – tikėtina, aplenktos gyvenimo stotelės: „Pajusk“, „Suvok“, „Veik“, „Mylėk save“.

Užsiėmimuose analizuojama kaip vadovaujantis asmeninėmis vertybėmis reikšti jausmus bei nuostatas,  išsakyti ir apginti savo nuomonę, kurti lygiateisiškus santykius su aplinkiniais. Ieškoma kartu kaip ugdyti save, kad džiugintų rezultatai, kurie niekada nepranoksta mūsų savivertės.

Norite kurti kitą savo gyvenimo realybę? Maloniai kviečiame į mokymų ciklą (6 susitikimai po 2 val.), kuriuose  psichologė VIRGINIJA SERVUTIENĖ  padės Jums rasti atsakymus, patars kaip nepasiduoti nuobodulio energijai, išlaikyti vidinę harmoniją, sveikatą.

Pirmas susitikimas  2018 m. liepos 24 d. 10.00 val.

GRUPĖ UŽDARA (t.y. nuo pirmo užsiėmimo nauji nariai nebepriimami), vietų skaičius ribotas!

MOKYMŲ CIKLAS NEMOKAMAS.

Būtina išankstinė registracija: https://goo.gl/forms/3ZVW3PSSGiAGmEXc2
arba el. paštu: jatkauskiene.edita@slk.lt
tel. nr. +370 673 32 642

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!