| Naujienos | Mokymo kursai apie „Erasmus+“ galimybes

Naujienos

Mokymo kursai apie „Erasmus+“ galimybes

Turi darbo su jaunimu patirties? Nori savo veiklą plėsti tarptautiniu mastu? Dalyvauk mokymo kursuose „Appetiser“ apie „Erasmus+“ tarptautinių jaunimo mainų, savanoriškos veiklos, mokymo kursų galimybes, kurie vyks Nyderlanduose 2018 m. spalio 1–5 d. Mokymo kursų „Appetiser“ tikslas yra pateikti įvadą apie veiklas su jaunimu tarptautiniu mastu ir motyvuoti juos pasinaudoti „Erasmus+“ galimybėmis. Projekto metu bus […]

Turi darbo su jaunimu patirties? Nori savo veiklą plėsti tarptautiniu mastu? Dalyvauk mokymo kursuose „Appetiser“ apie „Erasmus+“ tarptautinių jaunimo mainų, savanoriškos veiklos, mokymo kursų galimybes, kurie vyks Nyderlanduose 2018 m. spalio 1–5 d.

Mokymo kursų „Appetiser“ tikslas yra pateikti įvadą apie veiklas su jaunimu tarptautiniu mastu ir motyvuoti juos pasinaudoti „Erasmus+“ galimybėmis. Projekto metu bus sukurta erdvė, skirta susipažinti su neformaliuoju ugdymu ir tarpkultūriniu bendravimu. Šie mokymo kursai tau padės suprasti, kaip atskirti kokybišką  projektą ir kaip įgytą patirtį panaudoti vietiniu lygmeniu.

Kelionės išlaidos kompensuojamos. Dalyvavimas, apgyvendinimas ir maitinimas – nemokamas. Dalyvauti galima nuo 18 m.

Registruokis čia iki 2018 m. rugpjūčio 19 d.

Daugiau informacijos ieškok čia.

Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!