| Naujienos | Mokymo kursai apie „Erasmus+“ galimybes

Naujienos

Mokymo kursai apie „Erasmus+“ galimybes

Nori sužinoti apie „Erasmus+“ tarptautinių jaunimo mainų, mokymų jaunimo darbuotojams galimybes? Palaikai ryšius su jaunais žmonėmis, kuriems būtų naudinga dalyvauti tarptautinėje veikloje? Dalyvauk mokymo kursuose „Appetiser“, kur jaunimo darbuotojai ir lyderiai sužinos, kaip veiklą plėsti tarptautiniu lygmeniu. Mokymo kursų „Appetiser“ tikslas yra supažindinti su ES programos „Erasmus+“ galimybėmis jaunimui ir jaunimo darbuotojams bei motyvuoti šia […]

Nori sužinoti apie „Erasmus+“ tarptautinių jaunimo mainų, mokymų jaunimo darbuotojams galimybes? Palaikai ryšius su jaunais žmonėmis, kuriems būtų naudinga dalyvauti tarptautinėje veikloje? Dalyvauk mokymo kursuose „Appetiser“, kur jaunimo darbuotojai ir lyderiai sužinos, kaip veiklą plėsti tarptautiniu lygmeniu.

Mokymo kursų „Appetiser“ tikslas yra supažindinti su ES programos „Erasmus+“ galimybėmis jaunimui ir jaunimo darbuotojams bei motyvuoti šia programa pasinaudoti. Kursai vyks Bulgarijoje 2019 m. birželio 4–8 dienomis.

Daugiau informacijos ir registraciją rasi čia.

Registruokis iki 2019 m. kovo 24 d.

Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!