| Naujienos | Medelyno vietos bendruomenių tarybos susirinkimo metu svarstyta kaip optimaliai panaudoti 2014 metais gautas lėšas

Naujienos

Medelyno vietos bendruomenių tarybos susirinkimo metu svarstyta kaip optimaliai panaudoti 2014 metais gautas lėšas

Šių metų balandžio 7 dieną įvyko Medelyno vietos bendruomenės tarybos (toliau – Medelyno VBT) susirinkimas, kurios sudėtyje yra ir Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ (toliau – ŠJOA „Apskritasis stalas) atstovas Vilmantas Mockus. Susirinkimą pradėjo Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto studentės, kurios atliko apklausą  identifikuojančią gyventojų poreikius.  Apklausos metu nustatyta, kad gyventojų prioritetinės sritys išlieka: […]

Šių metų balandžio 7 dieną įvyko Medelyno vietos bendruomenės tarybos (toliau – Medelyno VBT) susirinkimas, kurios sudėtyje yra ir Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ (toliau – ŠJOA „Apskritasis stalas) atstovas Vilmantas Mockus.

Medelyno vietos bendruomeniu tarybaSusirinkimą pradėjo Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto studentės, kurios atliko apklausą  identifikuojančią gyventojų poreikius.  Apklausos metu nustatyta, kad gyventojų prioritetinės sritys išlieka: infrastruktūros gerinimas, kultūriniai renginiai.

2014 metais Medelyno VBT skirta suma yra 28 923 Lt. 00 ct. (artima suma įsisavinta 2013 metais). Nuspręsta organizuoti bendruomenei skirtą šventę vasaros metu. Dėl šventės organizavimo pasiūlyta kreiptis į renginių organizatorius. Taip pat Medelyno VBT pritarė, kad būtų skiriamos lėšos ženklams su gatvių pavadinimais sudėti (2013 metais sudėti ženklai į šalutines gatves, kurias kerta Birutės g.), tačiau piniginė suma nebuvo patvirtinta, nes kolkas nenustatyta kuriose gatvėse yra didžiausias ženklų poreikis, todėl neįmanoma paskaičiuoti realios sąmatos. Taip pat buvo pasiūlyta įrengti viešą erdvę su lauko treniruokliais, pasiūlytos kelios vietos t.y. Karklų ir Palangos gatvių sankryža, Ukmergės g. 57 bei Marijampolės g. erdvė prie katilinės. Nuspręsta, kad Medelyno VBT nariai iki kito susirinkimo susipažins su pasiūlytomis erdvėmis ir apgalvos kuri erdvė ir kokiame formate geriausiai tenkintų vietos gyventojų poreikius.

Jei esate medelyno gyventojas ir turite pasiūlymų kaip efektyviai panaudoti Medelyno VBT lėšas, maloniai prašome kreiptis į ŠJOA „Apskritasis stalas“ atstovą Vilmantą Mockų el. paštu pirmininkas@apskritasisstalas.lt .

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!