| Naujienos | LiJOT kviečia į geriausią metų vakarėlį „Dalinkis vasara’18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“!

Naujienos

LiJOT kviečia į geriausią metų vakarėlį „Dalinkis vasara’18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“!

Tradiciškai, jau ketvirtąjį kartą Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kviečia į geriausią metų vakarėlį! Garsiai sakome, kad patys geriausi įspūdžiai bus patirti „Dalinkis vasara’18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“! Tai juk ne tik geriausias metų festivalis, bet ir galimybė išgirsti šimtus istorijų prie laužo, įkvėpti save bei kitus naujiems darbams ir iššūkiams bei patirti nepamirštamų įspūdžių įvairių […]

Tradiciškai, jau ketvirtąjį kartą Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) kviečia į geriausią metų vakarėlį! Garsiai sakome, kad patys geriausi įspūdžiai bus patirti „Dalinkis vasara’18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“!

Tai juk ne tik geriausias metų festivalis, bet ir galimybė išgirsti šimtus istorijų prie laužo, įkvėpti save bei kitus naujiems darbams ir iššūkiams bei patirti nepamirštamų įspūdžių įvairių veiklų metu!

GALIMYBĖS |

Tai galimybės atrasti naujas asmenybes, jų patirtis ir taip įkvėpti save naujiems iššūkiams!

ISTORIJOS |

Tai šimtai istorijų, kuriomis dalinsimės prie laužo, pokalbiai su kitų organizacijų nariais ir ta istorija, kurią sukursime patys vakarėlio metu!

ĮSPŪDŽIAI |

Tai emocijos, kurios lieka po šauniausio metų vakarėlio su fantastiškais žmonėmis! Tai šūksniai, kuriuos išsinešime iš šauniausių grupių koncertų ir juokas mūsų paruoštų veiklų metu.

„Dalinkis vasara’18. Galimybės. Istorijos. Įspūdžiai“ vyks Kauno r. esančios Zalensų sodybos slėnyje liepos 20-22 d.!

Registracijos anketą rasite čia: https://goo.gl/forms/vlh5PtVMkqslO6VG2

Prisijunk prie festivalio socialiniuose tinkluose: https://goo.gl/V1bHF4

Kilus klausimams rašyti el. paštu lijot@lijot.lt

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!