| Naujienos | KVIETIMAS TAPTI EUROPOS JAUNIMO SAVAITĖS AMBASADORIUMI (-E)

Naujienos

KVIETIMAS TAPTI EUROPOS JAUNIMO SAVAITĖS AMBASADORIUMI (-E)

Europos jaunimo savaitė (toliau – EJS) nuo 2003-ųjų kas 2 metus minima visoje Europoje, siekiant skatinti jaunimo dalyvavimą, įsitraukimą į sprendimų priėmimą. Šių metų EJS tema – „Demokratija ir aš“ – apie galimybę daryti įtaką sprendimams ne tik skiriant savo balsą rinkimuose, bet ir išreiškiant pilietinę poziciją diskusijų, dialogo su valdžios institucijų atstovais metu. Lietuvoje […]

Europos jaunimo savaitė (toliau – EJS) nuo 2003-ųjų kas 2 metus minima visoje Europoje, siekiant skatinti jaunimo dalyvavimą, įsitraukimą į sprendimų priėmimą. Šių metų EJS tema – „Demokratija ir aš“ – apie galimybę daryti įtaką sprendimams ne tik skiriant savo balsą rinkimuose, bet ir išreiškiant pilietinę poziciją diskusijų, dialogo su valdžios institucijų atstovais metu.

Lietuvoje EJS’2019 vyks balandžio 25–gegužės 2 d. Kadangi norima įtraukti kuo daugiau savivaldybių – kiekvienoje jų ieškoma aktyvaus žmogaus, kuriam rūpi minėta tema, ir kuris būtų motyvuotas bendradarbiaujant su JTBA įgyvendinti vietines veiklas – suorganizuoti jaunimo atstovų susitikimą su naujai išrinktais savivaldybės nariais.

Sutikusius būti savo savivaldybės ambasadoriais asmenis JTBA kvies į dviejų dienų mokymus Vilniuje (kovo 30–balandžio 1 d. arba balandžio 5–7 d. pasirinktinai), kurių metu bus detaliai pristatoma, kokia yra bendra idėja ir ko bus tikimasi iš ambasadorių (preliminari mokymų programa). Kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos bus apmokėtos.

Šiuo metu ieškome ambasadorių šiose savivaldybėse: Skuodo raj., Kretingos raj., Šilutės raj., Plungės raj., Rietavo, Šilalės raj., Tauragės raj., Pagėgių, Jurbarko raj., Kelmės raj., Šiaulių raj., Akmenės raj., Kėdainių raj., Prienų raj., Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kalvarijos, Lazdijų raj., Varėnos raj., Kaišiadorių raj., Biržų raj., Zarasų raj., Švenčionių raj., Širvintų raj., Trakų raj., Šalčininkų raj.

Susidomėjusius kviečiame nedelsiant kreiptis į JTBA komunikacijos koordinatorę Brigitą Katinaitę el. paštu brigita@jtba.lt.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!