| Naujienos | Kviečiame į 4-ąjį Rytų partnerystės jaunimo forumą!

Naujienos

Kviečiame į 4-ąjį Rytų partnerystės jaunimo forumą!

2019 metais minimas Europos Sąjungos ir Rytų partnerystės šalių regioninės bendradarbiavimo politikos 10-metis. Ta proga Lietuva organizuoja 4-ąjį Rytų partnerystės jaunimo forumą, kurio tema „Kritinio mąstymo ugdymas per medijų raštingumą ir aktyvų dalyvavimą“, birželio 17-20 dienomis. Renginys skirtas jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų ir institucijų atstovams. Iš viso planuojama sulaukti apie 250 dalyvių: jaunimo, su […]

2019 metais minimas Europos Sąjungos ir Rytų partnerystės šalių regioninės bendradarbiavimo politikos 10-metis. Ta proga Lietuva organizuoja 4-ąjį Rytų partnerystės jaunimo forumą, kurio tema „Kritinio mąstymo ugdymas per medijų raštingumą ir aktyvų dalyvavimą“, birželio 17-20 dienomis.

Renginys skirtas jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų ir institucijų atstovams. Iš viso planuojama sulaukti apie 250 dalyvių: jaunimo, su jaunimu dirbančių atstovų iš visų Rytų partnerystės šalių, atstovų iš „Erasmus+“ Programos šalių, kitų Europos sąjungos, Europos Tarybos institucijų partnerių, Nacionalinių Agentūrų, tarptautinių jaunimo organizacijų delegatų.

Renginiu siekiama:

  • pažymėti 10-ąsias ES ir Rytų partnerystės šalių bendradarbiavimo metines, atkreipti dėmesį į poveikį ir pasiekimus;
  • suteikti jauniems žmonėms galimybę prisidėti prie didelės svarbos diskusijų apie ES ir Rytų partnerystės šalių bendradarbiavimo viziją ir perduoti jų nuomonę 2020 m. Rytų partnerystės aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviams;
  • paskatinti diskusijas ES ir Rytų partnerystės šalių lygmeniu apie besikeičiančius jaunimo politikos iššūkius – jaunų žmonių kritinio mąstymo ugdymą, medijų raštingumą ir aktyvaus dalyvavimo skatinimą;
  • skatinti ES ir Rytų partnerystės šalių jaunų žmonių, jaunimo ir su jaunimu dirbančių, jaunimo politiką įgyvendinančių organizacijų bendradarbiavimą, gerosios patirties mainus.

4-asis Rytų Europos jaunimo forumas vyks 2019 m. birželio 17–20 d., Vilniuje. Dalyvių atvykimas numatomas birželio 17 d., išvykimas – birželio 20 d.

Daugiau informacijos ir registracija iki balandžio 5 dienosČIA.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!