| Naujienos | Konkursas “60 sekundžių apie ES”!

Naujienos

Konkursas “60 sekundžių apie ES”!

Užsienio reikalų ministerija skelbia vaizdo filmukų konkursą „60 sekundžių apie ES“. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos 7-12 klasių ir gimnazijų 1-4 klasių moksleivių komandos. Lietuva Europos Sąjungos nare yra jau kiek daugiau nei 13 metų. Nuo to laiko daug kas pasikeitė mūsų valstybės gyvenime, ir kiekvienas pilietis vienaip ar kitaip jaučia ES poveikį: per galimybę mokytis […]

Užsienio reikalų ministerija skelbia vaizdo filmukų konkursą „60 sekundžių apie ES“. Konkurse gali dalyvauti Lietuvos 7-12 klasių ir gimnazijų 1-4 klasių moksleivių komandos.

Lietuva Europos Sąjungos nare yra jau kiek daugiau nei 13 metų. Nuo to laiko daug kas pasikeitė mūsų valstybės gyvenime, ir kiekvienas pilietis vienaip ar kitaip jaučia ES poveikį: per galimybę mokytis užsienyje, keliauti be vizų, verslo galimybes, naują valiutą ir kt.

Europos Sąjunga tapo kasdiene mūsų gyvenimo dalimi, bet ar dažnai apie tai susimąstome? Kviečiame kurti 60 sekundžių filmukus, kuriuose atsispindi ES įtaka mūsų kasdienybei, mokyklai, miestui ir visai Lietuvai, taip skatinant jaunimą aktyviau domėtis ir susipažinti su ES priimamais sprendimais.

Laimėtojų laukia prizas visai TAVO klasei – kelionė gražiausiu Lietuvos keliu po PANEMUNĖS PILIS!

Konkurso darbų pateikimas vyks iki š. m. gegužės 1 d.

Daugiau informacijos:

LR užsienio reikalų ministerijos svetainėje

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!