| Naujienos | Jaunų muzikos grupių ir atlikėjų konkursas „Muzika garsiau’19“

Naujienos

Jaunų muzikos grupių ir atlikėjų konkursas „Muzika garsiau’19“

Esi neseniai pradėjęs groti atlikėjas ar grupė? Ieškai progos užlipti ant scenos ir padidinti savo gerbėjų ratą? Nori susipažinti su kitais muzikantais ir susirungti tarpusavyje? Išpildyk visus savo norus ir dalyvauk jaunų muzikos grupių ir atlikėjų konkurse „Muzika garsiau’19“. Laimėjusios grupės ar atlikėjo laukia prizai: 500 Eur muzikinei karjerai vystyti Bilietai į „LOFTAS fest’19“ Galimybė pasirodyti […]

Esi neseniai pradėjęs groti atlikėjas ar grupė? Ieškai progos užlipti ant scenos ir padidinti savo gerbėjų ratą? 
Nori susipažinti su kitais muzikantais ir susirungti tarpusavyje? Išpildyk visus savo norus ir dalyvauk jaunų muzikos grupių ir atlikėjų konkurse „Muzika garsiau’19“.

Laimėjusios grupės ar atlikėjo laukia prizai:

  • 500 Eur muzikinei karjerai vystyti
  • Bilietai į „LOFTAS fest’19“
  • Galimybė pasirodyti „Lofto“ scenoje
  • Kiti rėmėjų prizai

Jeigu nemuzikuoji, gali irgi prisijungti! Renginio metu, visą dieną, ant marių krantų vyks įvairios veiklos: tinklinio varžybos, diskusijos, vandens pramogos, galėsi įsigyti maisto ir gėrimų. Veiklų sąrašas tik platės, tad sek naujienas! Konkursas vyks 2019 m. rugpjūčio 10 d. Elektrėnų marių paplūdimyje.

Daugiau informacijos rasi čia.

Pildyk dalyvio anketą čia iki 2019 m. liepos 14 d.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Elektrėnų jaunimo centras.

1.0

user

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!