| Naujienos | Jaunimo organizacija DARBAS pasiryžusi ir vėl tapti viena stipriausių jaunimo organizacijų Lietuvoje

Naujienos

Jaunimo organizacija DARBAS pasiryžusi ir vėl tapti viena stipriausių jaunimo organizacijų Lietuvoje

Sausio 19 – 20 dienomis pačiame Lietuvos viduryje, Kėdainiuose vyko Jaunimo organizacijos DARBAS Tarybos posėdis. Simboliškai sutapo, kad Tarybos posėdis ir vėl buvo organizuojamas mieste, kur prieš penkiolika metų savo veiklą pradėjo JOD. Organizcijos lyderiai, susirinkę iš įvairiausių šalies miestų ir regionų diskutavo apie organizacijos veiklos planus, naujovių įdiegimą, kėlė kandidatus naujo organizacijos pirmininko pareigoms […]

Sausio 19 – 20 dienomis pačiame Lietuvos viduryje, Kėdainiuose vyko Jaunimo organizacijos DARBAS Tarybos posėdis. Simboliškai sutapo, kad Tarybos posėdis ir vėl buvo organizuojamas mieste, kur prieš penkiolika metų savo veiklą pradėjo JOD.

Organizcijos lyderiai, susirinkę iš įvairiausių šalies miestų ir regionų diskutavo apie organizacijos veiklos planus, naujovių įdiegimą, kėlė kandidatus naujo organizacijos pirmininko pareigoms užimti.

Pirmoje renginio dalyje viešėjo svečiai iš Lietuvos jaunimo organizacijų Tarybos (LiJOT), kurie pristatė ir supažindino aktyvų mūsų organizacijos jaunimą su nacionalinės ir regioninės jaunimo politikos formavimo principais. Vyko įvairios interakcijos, darbas komandose ir jaunimo politikos problemų išsigryninimas, kuriam modeliuojamose situacijose buvo ieškoma skirtingų sprendimo būdų.

Oficialioji Jaunimo organizacijos DARBAS Tarybos posėdžio dalis prasidėjo nuo svečių sveikinimų – į posėdį atvyko JOD Garbės pirmininkas Viktoras Fiodorovas bei JOD Alumni Valdas Skarbalius ir Indrė Fiodorova, kurie pasidalijo mintimis ir pasveikino atgimstančią organizaciją. Posėdžiui pirmininkaujant JOD Garbės pirmininkui V. Fiodorovui, organizacijos lyderiai aptarė svarbiaus organizacijos klausimus ir priėmė įvairius sprendimus.

Komandos nariai pristatė dabartinę organizacijos situaciją nacionaliniu ir regioniniu mastu, aptarė veiklos planus ir strateginius žingsnius. Posėdžio metu buvo nutarta šaukti Visuotinį JOD Delegatų suvažiavimą š.m. vasario 2 d., Kėdainiuose. Taip pat, buvo keliami kandidatai į organizacijos pirmininko postą. Taryba vienbalsiai patvirtino buvusios Kėdainių miesto skyriaus pirmininkės Ievos Vargalytės kandidatūrą. Dėl šios kandidatūros tvirtinimo bus balsuojama Visuotinio delegatų suvažiavimo metu.

Kandidatė į JOD Pirmininkus, Ieva Vargalytė, pristatė ir savo komandą. Taryboje buvo pagarsintos kandidatų į Valdybos narius – Manto Stulgaičio ir Brigitos Petrošiūtės, Valdybos savanorius – Rimantės Vareikaitės ir Andriaus Caplevo – pavardės. Dėl visų kandidatūrų organizacijos skyrių atstovai apsispręs jau vasario 2 d. organizuojamo suvažiavimo, Kėdainių arenoje, metu.

“Labai džiaugiuosi atgimstančios Jaunimo organizacijos DARBAS iniciatyva. Būtent ši organizacija didelį dėmesį skiria tam, kad suburti aktyvų ir kūrybišką jaunimą regionuose, priešingai nei daugelis kitų organizacijų” – kalbėjo Šiaulių JOD pirmininkė Laura Bružienė.

Antrojoje renginio dalyje, JOD Garbės pirmininkas ir JOD Alumni pasidalijo praktiniais patarimais ir informacija, kaip organizuojamas skyriaus pirmininko ir skyriaus sekretoriaus darbas, atsakė į užduotus klausimus

Tikimasi, jog Taryba buvo ne tik rezultatyvi sprendimais, drąsiai išreikšta nuomone, bet ir suteikė daug praktinės naudos ir patirčių organizcijos lyderiams, kurie su dar didesniu entuziazmu tęs veiklą skirtinguose šalies regionuose.

7.5

user

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!