| Naujienos | Intensyvus kursas „Žmogaus teisės ir Azija“

Naujienos

Intensyvus kursas „Žmogaus teisės ir Azija“

Tarptautinis žiemos kursas „Žmogaus teisės ir Azija“ skatinti dalyvius pamąstyti apie žmogaus teisių universalumą praktiniame Azijos kontekste, suteikti gilesnį  supratimą apie kylančias problemas, susijusias su žmogaus teisėmis, šiame regione. Šis 2 savaičių intensyvus kursas buvo pradėtas įgyvendinti 2014 m. ir dabar ieško dalyvių jau 6 kursui. Šis kursas yra skirtas antrosios pakopos studentams, jauniesiems mokslininkams, […]

Tarptautinis žiemos kursas „Žmogaus teisės ir Azija“ skatinti dalyvius pamąstyti apie žmogaus teisių universalumą praktiniame Azijos kontekste, suteikti gilesnį  supratimą apie kylančias problemas, susijusias su žmogaus teisėmis, šiame regione.

Šis 2 savaičių intensyvus kursas buvo pradėtas įgyvendinti 2014 m. ir dabar ieško dalyvių jau 6 kursui. Šis kursas yra skirtas antrosios pakopos studentams, jauniesiems mokslininkams, aktyvistams, teisininkams, nacionaliniams ir tarptautiniams valstybės tarnautojams iš viso pasaulio, kurie domisi žmogaus teisėmis bei Azija. Šiais metais kurse bus koncentruojamasi į socialinių ir ekonominių teisių temą. Svarbu, kad puikiai mokėtum anglų kalbą. Į kursą bus atrinkta 20 dalyvių.

Kurso metu bus kalbama apie ekonomines ir socialines teises įvairiuose kontekstuose, o ypač Azijos. Dalyviai bus įtraukti į įvairialypį mokymąsi, kuris apima ne tik paskaitas, bet ir prezentacijas, diskusijas, ir vizitus į susijusias įstaigas Pietų Korėjoje. Dalyviams bus suteiktas pagyvendinimas, kompensuojamos skydžių bei vizos išlaidos. Žiemos kursas vyks 2019 m. sausio 7–18 d. Pietų Korėjoje.

Pildyti anketą galima iki 2018 m. spalio 12 d.

Daugiau informacijos ieškok čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, SNU Human Rights Center.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!