| Naujienos | Inovatyvių idėjų konkursas „Falling Walls Lab“

Naujienos

Inovatyvių idėjų konkursas „Falling Walls Lab“

„Falling Walls“ fondas buvo įkurtas 20-osios Berlyno sienos metinėms paminėti. Šis fondas palaiko kūrybiškas, išskirtines idėjas ir nuolat klausia, kuri siena grius dabar? Kūrybingi bakalauro ir magistro studijų pakopos studentai, mokslininkai, startuolių autoriai, verslininkai, įvairių sričių atstovai kviečiami registruoti savo inovatyvią idėją ir dalyvauti „Falling Walls Lab“ konkurse. Nacionalinėje atrankoje geriausia išrinktos idėjos autorius 2019 […]

„Falling Walls“ fondas buvo įkurtas 20-osios Berlyno sienos metinėms paminėti. Šis fondas palaiko kūrybiškas, išskirtines idėjas ir nuolat klausia, kuri siena grius dabar? Kūrybingi bakalauro ir magistro studijų pakopos studentai, mokslininkai, startuolių autoriai, verslininkai, įvairių sričių atstovai kviečiami registruoti savo inovatyvią idėją ir dalyvauti „Falling Walls Lab“ konkurse.

Nacionalinėje atrankoje geriausia išrinktos idėjos autorius 2019 m. lapkričio 8–9 d. dalyvaus Berlyne vyksiančioje baigiamojoje konferencijoje, į kurią susirenka geriausių idėjų autoriai iš viso pasaulio, įvairūs mokslininkai, Nobelio premijos laureatai ir kt. Čia galėsi pristatyti savo idėją iki 3 min., o nugalėtojas bus padovanotas piniginiu prizu.

Dalyvauti gali iki 2019 m. balandžio 1 d. čia.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Falling Walls.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!