| Naujienos | Ieškoma priimančioji šeima

Naujienos

Ieškoma priimančioji šeima

Amerikos tarptautinio švietimo tarybos organizuoja 8 savaičių trukmės „LEHIGH“ vasaros stažuotės programą Lietuvoje. Programa suteikia jauniems ir gabiems amerikiečiams, norintiems įgyti profesinių ir tarpkultūrinių įgūdžių dirbant Lietuvos organizacijoje, galimybę tuo pačiu metu susipažinti su Lietuva, jos kultūra ir žmonėmis apsigyvenant priimančioje šeimoje. Šiais metais išrinktas stažuotojas jau turi profesinės stažuotės vietą. Ieškoma šeima Vilniuje, kuri […]

Amerikos tarptautinio švietimo tarybos organizuoja 8 savaičių trukmės „LEHIGH“ vasaros stažuotės programą Lietuvoje. Programa suteikia jauniems ir gabiems amerikiečiams, norintiems įgyti profesinių ir tarpkultūrinių įgūdžių dirbant Lietuvos organizacijoje, galimybę tuo pačiu metu susipažinti su Lietuva, jos kultūra ir žmonėmis apsigyvenant priimančioje šeimoje.

Šiais metais išrinktas stažuotojas jau turi profesinės stažuotės vietą. Ieškoma šeima Vilniuje, kuri jį priimtų 2019 m. birželio 1 d. – liepos 27 d. Šeima turėtų apgyvendinti stažuotoją (suteikti vietą nakvynei ir asmeniniams daiktams) bei pasirūpinti jo maitinimu (pusryčiais ir vakariene). Dalis apgyvendinimo išlaidų bus kompensuojama.

Jeigu tu ar tavo šeima nori dalyvauti šioje programoje, užpildyk šią trumpą apklausą iki 2019 m. balandžio 25 d.

Jeigu turi klausimų, rašyklithuania@americancouncils.eu arba skambink +370 67 4800 86.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, American Councils.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!