| Naujienos | Dalyvauk Jaunimo Pilietiškumo apdovanojimuose!

Naujienos

Dalyvauk Jaunimo Pilietiškumo apdovanojimuose!

Esi drąsus ir įgyvendini pilietines idėjas? Atėjo laikas Lietuvai apie tave išgirsti – nacionaliniai pilietiškumo jaunimo apdovanojimai „Tėvyne mūsų“ pristato pilietines jaunimo iniciatyvas ir jų autorius, kurie prisideda prie savo aplinkos pokyčių. Konkurso metu bus apdovanoti pilietiškiausi ir aktyviausi jauni žmonės, tikintys ir įrodantys, kad pokyčiai Lietuvoje gali prasidėti tik nuo jų pačių! Taisyklės: Konkurse […]

Esi drąsus ir įgyvendini pilietines idėjas? Atėjo laikas Lietuvai apie tave išgirsti – nacionaliniai pilietiškumo jaunimo apdovanojimai „Tėvyne mūsų“ pristato pilietines jaunimo iniciatyvas ir jų autorius, kurie prisideda prie savo aplinkos pokyčių. Konkurso metu bus apdovanoti pilietiškiausi ir aktyviausi jauni žmonės, tikintys ir įrodantys, kad pokyčiai Lietuvoje gali prasidėti tik nuo jų pačių!

Taisyklės:

  • Konkurse gali dalyvauti 14–29 m. amžiaus žmonės.
  • Paraiškas dalyvauti gali teikti ir vienas, ir grupė žmonių.
  • Atsisiųsk dalyvio anketą, užpildyk ją ir prisek paraiškos formoje. Dalyvio anketą privalo užpildyti kiekvienas iniciatyvos dalyvis, nes kitaip paraiška nebus vertinama.
  • Paraiškas registruoti ir teikti konkursui galima nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. iki 2019 m. gegužės 1 d. imtinai.
  • Nuo 2019 m. gegužės 1 d. iki gegužės 15 d. pilietiškumo komisija vertins visas pateiktas pilietines iniciatyvas ir gegužės 15 d. paskelbs nominantus.
  • 2019 m. gegužės 15 – gegužės 25 d. vyks atviras balsavimas ir pilietiškiausių iniciatyvų rinkimai „Tėvyne mūsų” paskyroje „Facebook”.
  • 2019 m. gegužės 27 d. projekto paskyroje „Facebook” bus paskelbtas nugalėtojas, kurio iniciatyva sulauks daugiausiai balsų.

Pilietiškiausias Lietuvos moksleivių įgyvendinamas iniciatyvas kiekvieną sekmadienį bus galima pamatyti LRT laidoje „Tūkstantmečio vaikai“. Konkursui „Tėvyne mūsų“ pristatomos iniciatyvos turėtų būti aktualios, spręsti socialines problemas, gerinti kasdienybę, o jomis siekiami rezultatai bei tęstinumas – svarbūs visų mūsų ateičiai.

Daugiau apie projektą čia, o kaip teikti paraiškas rasite: www.tevynemusu.lt

Facebook puslapis: www.facebook.com/TevyneMusu/

Projekto nacionaliniai jaunimo pilietiškumo apdovanojimai „Tėvyne mūsų” komanda

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!