| Apskritasis Stalas | ŠIAULIŲ JAUNIMO ORGANIZACIJŲ ASOCIACIJA „APSKRITASIS STALAS“ ATSINAUJINO

Apskritasis Stalas

ŠIAULIŲ JAUNIMO ORGANIZACIJŲ ASOCIACIJA „APSKRITASIS STALAS“ ATSINAUJINO

Vasario 8 d. įvykusios nuotolinės Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ eilinės ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu buvo pristatyta asociacijos veiklos ataskaita už 2020 m. ir naujuoju organizacijos primininku išrinktas Mindaugas Laurinaitis. Taip pat išrinkti nauji valdybos nariai: Fausta Roznytė, Rusnė Globytė, Mindaugas Valantinas, Roberta Stonkutė. Į Šiaulių miesto savivaldybės reikalų tarybą išrinkti 2 nauji jaunimo atstovai […]

Vasario 8 d. įvykusios nuotolinės Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ eilinės ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu buvo pristatyta asociacijos veiklos ataskaita už 2020 m. ir naujuoju organizacijos primininku išrinktas Mindaugas Laurinaitis.

Taip pat išrinkti nauji valdybos nariai: Fausta Roznytė, Rusnė Globytė, Mindaugas Valantinas, Roberta Stonkutė.

Į Šiaulių miesto savivaldybės reikalų tarybą išrinkti 2 nauji jaunimo atstovai – Mindaugas Valantinas ir Ieva Šukytė.

Asociacijos Revizijos komisijos nariais išrinkti Malik Agamalijev, Ieva Grušaitė ir Žygimantas Ruškys.

Vieni iš pagrindinių naujai išrinkto Pirmininko ir Valdybos tikslų – per 2021 m. atkurti sklandžią organizacijos vidinę ir išorinę komunikaciją, sutelkti komandą bendrų projektų, veiklų organizavimui.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!