| Apskritasis Stalas | Šiaulių jaunimo lyderiai – pirmąjame ŠJOA „Apskritasis stalas“ vadovų klube

Apskritasis Stalas

Šiaulių jaunimo lyderiai – pirmąjame ŠJOA „Apskritasis stalas“ vadovų klube

Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas” (ŠJOAAS) jaunimo organizacijas kvietė į pirmąjį 2018 vadovų klubą. ŠJOA “Apskritasis stalas”  pirmininkas Vaidas Rusys kalbėjo: „vadovų klubas – tai platforma skirta spręsti jaunimo politikos klausimus ir atstovauti jaunus žmones Šiaulių mieste. Mūsų tikslas kiekvieną mėnesį susitikti su jaunimo organizacijų ir neformalių grupių lyderiais aptarti jaunimo situaciją mieste, spręsti problemas […]

Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas” (ŠJOAAS) jaunimo organizacijas kvietė į pirmąjį 2018 vadovų klubą.

ŠJOA “Apskritasis stalas”  pirmininkas Vaidas Rusys kalbėjo: „vadovų klubas – tai platforma skirta spręsti jaunimo politikos klausimus ir atstovauti jaunus žmones Šiaulių mieste. Mūsų tikslas kiekvieną mėnesį susitikti su jaunimo organizacijų ir neformalių grupių lyderiais aptarti jaunimo situaciją mieste, spręsti problemas ir ieškoti inovatyvių sprendimų“.

Sustikimo metu buvo aptartos jaunimo organizacijų veiklos, kalbėta apie „Apskritojo stalo“ startegiją, pristatyi projektai ir numatomos veiklos.

Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“  – skėtinė jaunimo organizacija, įkurta 1998 m., yra viena pirmųjų jaunimo regioninių tarybų, vienijančių jaunimo organizacijas miesto lygmeniu. Šiuo metu ŠJOAAS  vienija 15 jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas ir turi 9 nares stebėtojas. Taip pat asociacija yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos narė, yra Šiaulių miesto vietos veiklos grupės viena iš steigėjų. ŠJOAAS pagrindinis tiklas atstovauti jaunų žmonių poreikius vietos ir nacionaliniu lygmeniu, vienyti jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, formuoti ir įgyvendinti jaunimo politiką vietiniu ir nacionaliniu lygmeniu.

Jei norite tapti mūsų organizacijos nariais kreipkitės el. paštu – vrusys@gmail.com

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!