LSDJS vasaros akademija 2014 ir sąskrydis

Šių metų liepos 16 – 20 d. Trakuose, Lietuvos olipmipio sporto centro Trakų bazėje vyko Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) renginys, susidedantis iš dviejų dalių – Vasaros akademijos 2014 ir sąskrydžio.

LSDJS vasaros akademija Trakai

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos “Vasaros akademijos 2014” ir sąskrydis

Tradiciniame renginyje  susirinkę aktyvūs organizacijos nariai keturias dienas kartu su politikos lyderiais, žinomais visuomenės veikėjais diskutavo apie politiką ir kitomis aktualiomis jaunimui temomis.

Vasaros akademija – tai Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos renginys, kurio metu bendraujame ir diskutuojame su Lietuvos politikos lyderiais, žinomais visuomenės veikėjais, dirbame grupėse ir individualiai, kuriame ir įdomiai leidžiame laiką.

Vasaros akademijos I dalis buvo skirta galimiems kandidatams į savivaldybių tarybų rinkimus. II dalyje virė diskusijos apie mokesčių politiką, 16  vyriausybės programą ir politinį ciklą kartu diskutavo  ekonomikos ir viešųjų ryšių, internetinės žiniasklaidos lyderiai Lietuvoje.

Buvo nutarta, kad mokesčių politika mūsų visuomenėje nėra teisinga pagal gaunamą atlyginimą ir turimą turtą šeimoje. Jei kiekvienas mokėtume mokesčius už gaunamą atlyginimo didumą, tai išlaikytų ekonominį stabilumą ir palaikytų geresnį socialinį gyvenimą.

Diskusijos dalyviai  ne tik klausėsi, tačiau taip pat siekė renginio svečiams, specialistams, pasiūlyti naują požiūrį į problemų sprendimą. Diskusijos dalyviai sutarė, kad situacija turi keistis dėl piliečio gerovės.

Pasibaigus Vasaros akademijos 2014 programai prasidėjo, sąskrydžio programa, kurioje taip pat buvo įvairių susitikimų su žinomais žurnalistais, visuomenės veikėjais, žinoma, ir Lietuvos Respublikos Ministru  Pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Sportinės varžybos taip pat neliko pamirštos. Pasibaigus sąskrydžio sportinei ir kultūrinei programai dalyviai klausėsi roko grupės „Skyders“ gyvo garso koncerto.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šiaulių miesto pirmininkas Malik Agamalijev sakė: „Tai geriausia terpė tobulėti jaunimui. Susitikimai su žinomiausiais Lietuvos sociologais, politologais ir politikais skatina jaunimą pasitempti ir aktyviai veikti visuomeninėje ir politinėje veikloje. Džiaugiuosi, kad šiais metais net 13 šiauliečių dalyvavo šiuose renginiuose. Noriu padėkoti sąjungos pirmininkui Ramūnui Burokui ir jo komandai už atliktą darbą.“

LSDJS Šiaulių miesto skyriaus informacija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *