JOD Šiaulių skyriaus nariai šeštadienį gilino žinias projektų rašymų bei viešinimo srityse

Vasario 1 d. Kėdainiuose beveik 100 Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) narių iš visos Lietuvos dalyvavo mokymuose, kuriuose kompetencijas kėlė skyrių pirmininkai, sekretoriai, nariai, atsakingi už viešinimą bei projektus.

Mokymuose dalyvavo ir JOD Šiaulių skyriaus pirmininkė Gitana Mačiūnaitė bei Justina Bartašiūtė.

JOD’iečiams mokymus vedė valdybos nariai: pirmininkas Benas Cechanavičius ir vicepirmininkas Vilius Gružauskas, atsakingoji sekretorė Paulina Urbelytė, su projektais dirbanti Dovilė Ivanauskaitė bei už ryšius su visuomene atsakinga Vaiga Jarašiūtė bei kiti valdybiečiai. Ne vienerius metus savo srityse dirbantys JOD’iečiai žinias skyrių nariams perdavė padedami ir mokymų vadovės Karolinos Auglytės bei savanorio Viačeslavo Gaidamavičiaus. Susitikti su organizacijos nariais atvyko ir JOD Garbės pirmininkė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.

“Tokie neoficialūs mokymai išties naudingi! Džiugu, kad buvo susitelkta į kiekvieno poreikius. Kiekvienas gavome daug pozityvo, idėjų bei motyvacijos!” – džiūgavo JOD Šiaulių skyriaus pirmininkė Gitana Mačiūnaitė.

Visą dieną trukę mokymai buvo skirti 4-iose skirtingose srityse dirbantiems nariams, kurie galėjo pasidalinti ne tik turimomis žiniomis, išgirsti naujos naudingos informacijos, tačiau ir įvairių metodų pagalba sustiprinti bendravimą su kitų skyrių atstovais.

JOD Šiaulių skyriaus informacija