| Jaunimo reikalų taryba | Šių metų kovo 26 dieną įvyko Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos posėdis

Jaunimo reikalų taryba

Šių metų kovo 26 dieną įvyko Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos posėdis

Šių metų kovo 26 dieną įvyko Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos “Apskritasis stalas” deleguoti asmenys: Mindaugas Kiesas, Vilmantas Mockus, Malik Agamalijev, Mantas Viliušis. Susirinkimo metu buvo svarstomi šie klausimai: –          Jaunimo nevyriausybinių organizacijų projektų vertinimas; –          Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos 2013 metų veiklos ataskaita; –          Kiti klausimai. […]

Šių metų kovo 26 dieną įvyko Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos “Apskritasis stalas” deleguoti asmenys: Mindaugas Kiesas, Vilmantas Mockus, Malik Agamalijev, Mantas Viliušis.

Susirinkimo metu buvo svarstomi šie klausimai:savivaldybe
–          Jaunimo nevyriausybinių organizacijų projektų vertinimas;
–          Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos 2013 metų veiklos ataskaita;
–          Kiti klausimai.

2014 metais jaunimo iniciatyvoms buvo skirta 20 000,00 Lt, tačiau pateiktų projektų skaičius pranoko lūkesčius. Visų paraiškų suminė vertė buvo beveik tris kartus didesnė nei faktiškai Šiaulių miesto savivaldybės skirta suma. Tai lėmė, kad jaunimo taryboje kiekvienas projektas sukėlė daug diskusijų ir buvo rimtai vertinama, kiek realios pateikto projekto sąnaudos, ar projektas turi perspektyvų būti tęstinis, koks realiai tokio projekto poreikis Šiaulių mieste. Žinoma, riboti finansiniai ištekliai lėmė, kad ne kiekvienas projektas fnansuotas pilnai, o kai kuriais atvejais ir išvis nefinansuotas.

“Džiaugiuosi, kad Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos posėdis vyko konstruktyviai. Balsuojant už ar prieš tam tikrą projektą buvo išklausoma kiekvieno jaunimo reikalų tarybos nario nuomonė. Galbūt tai ir lėmė, kad prioritetai skirti ne pirmus metus vykstantiems, skatinantiems organizacijų bendradarbiavimą ar turintiems išliekamąją vertę projektams”, – reziumavo Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos narys Mindaugas  Kiesas.

Taip pat susirinkimo metu buvo patvirtinta Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos 2013 metų veiklos ataskaita bei aptarti kiti klausimai, susiję su jaunimo reikalų tarybos veikla.

Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos “Apskritasis stalas” informacija

recommended

leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email*

Website

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 605 87577
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!