| Jaunimo reikalų taryba | Įvertintos 2017 metų jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkurso paraiškos

Jaunimo reikalų taryba

Įvertintos 2017 metų jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkurso paraiškos

Praėjusią savaitę Šiaulių miesto savivaldybėje į posėdį rinkosi Šiaulių miesto jaunimo reikalų taryba. Susirinkimo tikslas – įvertinti Jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkurso paraiškas. 2017 metais gauta 21 projekto paraiška, bendra pageidaujama suma 21400,00 eurų. Po pirminio dokumentų patikrinimo Jaunimo reikalų tarybos nariai vienbalsiai nusprendė, kad 5 projektai neatitinka Jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkurso reikalavimų. Pažymėtina […]

Praėjusią savaitę Šiaulių miesto savivaldybėje į posėdį rinkosi Šiaulių miesto jaunimo reikalų taryba. Susirinkimo tikslas – įvertinti Jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkurso paraiškas. 2017 metais gauta 21 projekto paraiška, bendra pageidaujama suma 21400,00 eurų. Po pirminio dokumentų patikrinimo Jaunimo reikalų tarybos nariai vienbalsiai nusprendė, kad 5 projektai neatitinka Jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo konkurso reikalavimų. Pažymėtina tai, kad dalis teikėjų nėra jaunimo organizacijos ar neformaliosios jaunimo grupės, todėl šie projektai nebuvo vertinami ir svarstomi. Iš likusių 16 projektų finansavimas atiteko 11 pateiktų projektų. Likę penki projektai nesurinko mažiausio 55 vertinimo taškų skaičiaus, nes neatitiko prioritetų, buvo neaiškiai suformuluoti tikslai ir uždaviniai ir pastebėtas ypač dažnas jaunimo iniciatyvų rėmimo projektų trūkumas – projekto sąmatos neatitiktis išsikeltiems tikslams ir uždaviniams. 6000 eurų padalyti 11 projektų, tarp kurių tęstiniai, jaunimo užimtumo, socialinės atskirties mažinimo ir organizacijų stiprinimo projektai.

youthFinansavimas skirtas šiems projektams:
– Šiaulių apskrities viešosios bibliotekos – „Realu būti nerealiais“, 700 Eur;
– Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinių savanorių grupės „Gelbėkit vaikus“ – „Būk savanoris – keisk pasaulį 4“, 300 Eur;
– Šiaulių Didždvario gimnazijos mokinių savivaldos – „Pilietiškiausių mokyklų sambūris“, 90 Eur;
– Neformaliosios jaunimo grupės „Sun city movie nights“ – „Sun city movie nigths 2017“, 500 Eur;
– LSDJS filialo Šiaulių miesto skyriaus – „Socialiai atsakingas jaunimas“, 1000 Eur;
– Neformaliosios jaunimo grupės „Eurodesk Šiauliai“ – „Skink savanorystę, šiaulieti!“, 1050 Eur;
– ŠJOA „Apskritasis stalas“ – „Vidinio ir išorinio bendradarbiavimo stiprinimas jaunimo organizacijoms“, 1200 Eur;
– Šiaulių Maironiečių draugijos – „Rudens godos-2017“, 300 Eur;
– LMS Šiaulių mokinių savivaldų informavimo centro – „Kuriame rytojų mes!“, 400 Eur;
– Šiaulių valstybinės kolegijos studentų atstovybės – „Žaidimų diena“, 100 Eur;
– Neformaliosios jaunimo grupės „3 2 1 organizuojam!“ – „Tėveliaukime linksmai-2017“, 360 Eur.

Galima pasidžiaugti, kad projektų raštingumas didėja, bet pastebima, kad vis mažiau sulaukiama grįžtamojo ryšio iš projektų įgyvendintojų, todėl šiais metais bus daug dėmesio skiriama projektų viešinimui ir rezultatų sklaidai.
Kitais metais bus ieškoma didesnio jaunimo iniciatyvų rėmimo, nes veiklos poreikis yra didžiulis, o norint miesto jaunimą išlaikyti aktyvų ir kūrybišką, reikia skatinti jų idėjas ir iniciatyvas.

recommended

APIE MUS

„Apskritasis stalas" – tai asociacija, vienijanti Šiaulių miesto jaunimo nevyriausybines organizacijas, skatinanti jų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulėjimą, interesų atstovavimą savivaldybės lygmenyje.

KONTAKTAI

+370 638 61513
Vytauto g. 103A, Šiauliai, Lietuva

Pamėkite mūsų FB puslapį!