Jaunieji socialdemokratai linksmino mažuosius Šiaulių ligoniukus

Jau ketvirtus metus iš eilės, minėdami Tarptautinės raudonos nosies dieną, jaunieji Šiaulių miesto socialdemokratai aplankė viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje esančius vaikus ir jiems dovanojo gerą nuotaiką, linksmybes ir kitas saldžias dovanas. Akcijos metu pagrindinis dėmesys skiriamas sergantiems vaikams, todėl jie lankomi ligoninėse.

„Raudonos nosies dieną, įgyvendiname jau ketvirtus metus iš eilės, nes pamatėme, kaip puikiai ją sutinka ligoninėje esantys vaikai, tėveliai ir ten dirbantis personalas. Kai paskambiname derinti akcijos detales, visada išgirstama geriausius atsiliepimus, todėl apsilankymas ligoninėje įgauna visiškai kitas spalvas” – sake LSDJS Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas Malik Agamalijev.

Šiais metais ligoniukams buvo parengta nauja programa, taip pat sukurtos įvairios užduotys. Vaikai tarp meninių pasirodymų rašė įvairius palinkėjimas, linkėjo vienas kitam greičiau pasveikti. Surinkti vaikų bei jaunimiečių palinkėjimai buvo palikti vaikų žaidimo kambaryje, kuriais vėliau galės pasidžiaugti ir kiti vaikai nespėję ar negalėje sudalyvauti šioje akcijoje.

“Pagalvojome, kad gera nuotaika ir saldumynai yra puiku, tačiau daug svarbiau yra dar labiau įtraukti pačius vaikus į visa pasilinksminimo atmosferą. Aktyviai dalyvaujant užduotyse vaikai galėjo kur kas labiau atsipalaiduoti, taip pat nors trumpam užsimiršti apie juos ištikusias negandas ar ligas” – sakė viena akcijos iniciatorių Fausta Roznytė.

Akcijos įgyvendintajai – Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) Šiaulių miesto skyrius yra viena didžiausių ir aktyviausių jaunimo organizacijų mieste. LSDJS tikslas – skleisti demokratijos, lygybės ir solidarumo idėjas. LSDJS savo veikla siekia mažinti socialinę atskirtį, ugdyti žmonių pilietiškumą ir solidarumą.

 

LSDJS Šiaulių miesto skyrius