Gegužės 15 dieną vyko Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos posėdis

Šių metų gegužės 15 dieną įvyko Šiaulių miesto jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos “Apskritasis stalas” deleguoti asmenys:  Vilmantas Mockus, Mindaugas Kiesas, Mantas Viliušis bei Gabrielė Gendvilaitė.

Svietimo centro direktorius Sarkus

Švietimo centro direktorius A. Šarkus

Susirinkimo metu Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro direktorius A. Šarkus informavo tarybos narius apie esamą padėtį jaunimo centre. Šiaulių miesto jaunimo centre dirba tik vienas žmogus (kuris yra įdarbintas ne pilnu etatu) todėl jaunimo centro darbo laiko pakeitimo galimybės yra ribotos. Kadangi pastatas nėra apdraustas, visą priežiūrą palikti savanoriams yra sudėtinga, nes Švietimo centrui pastato administravimas yra perduotas su griežtomis atsakomybėmis. Kaip pavyzdžiai  buvo pateikti kitų Lietuvos miestų jaunimo centrai, kuriuose nuolatos dirba keletas etatinių darbuotojų, kas leidžia užtikrinti efektyvų jaunimo centro darbo laiką bei funkcionavimą.

Šiaulių miesto jaunimo reikalų taryba nusprendė organizuoti susitikimą su Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovais, kad rasti sprendimus, užtikrinančius efektyvų ir realų jaunimo centro funkcionavimą, o ne tik formalų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *