“Apskritasis stalas” organizavo debatus Šiaulių jaunimo nevyriausybinėms organizacijoms

Apskritasis stalas debatai 02

Gegužės 27 dieną ŠJOA “Apskritasis stalas” organizavo debatus Šiaulių nevyriausybinėms organizacijoms

Gegužės 27 dieną Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas” (toliau – ŠJOA “Apskritasis stalas”) organizavo debatus, kuriuose dalyvavo Šiauliuose veikiančios jaunimo nevyriausybinės organizacijos, tarp kurių buvo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (toliau – LSDJS), Liberalus jaunimas bei Jaunimo organizacija DARBAS (toliau – JOD).

Burtai lėmė, kad pirmieji debatavo LSDJS ir JOD. Pirmosios kovos tema: “ar reikalingas baudų skyrimas asmenims nebalsuojantiems rinkimuose”. Pirmosios kovos nugalėtojais tapo LSDJS komanda, apgynusi piliečių teisę nebalsuoti rinkimuose.

Antroji kova vyko tarp nugalėtojų LSDJS ir Liberalaus jaunimo komandų. Tema: “ar turėtų “Apskritojo stalo” narės mokėti narystės mokestį”. Šiuos debatus taip pat laimėjo LSDJS komanda kuri įrodė, kad nario mokestis būtų naudingas asociacijai. Žinoma tai, kad debatuose laimėjo komanda pasisakiusi už ŠJOA „Apskritasis stalas“ nario mokestį dar nereiškia, kad toks mokestis bus įvedamas.

“Turiu pripažinti, kad komanda suorganizavusi debatus pasidarbavo šauniai. Laikas prabėgo labai greitai. Galbūt liūdna tik dėl to, kad susirinko mažiau komandų nei tikėtasi, bet reikia suprasti ir studentus kuriems dabar sunkus laikotarpis ”, – dalinosi įspūdžiais ŠJOA “Apskritasis stalas” pirmininkas Vilmantas Mockus.

Daugiau nuotraukų iš debatų rasite čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *