„Apskritasis stalas“ dalyvavo LiJOT Vasaros forume!

LiJOT vasaros forumas 01

LiJOT vasaros forumas

Šių metų rugpjūčio 2 – 3 d. Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ valdybos narė, Fausta Roznytė, dalyvavo Molėtų rajone vykusiame, Lietuvojs Jaunimo Organizcijų Tarybos (toliau – LiJOT) organizuojamame Vasaros forume.

LiJOT vasaros forumas 02

LiJOT prezidentas Mantas Zakarka ir ŠJOA “Apskritasis stalas” valdybos narė Fausta Roznytė

Renginio metu didžiausias dėmėsys buvo skiriamas bendadarbiavimo su žiniasklaida, organizacijos patrauklumo verslui klausimams. Dalyviai turėjo galimybę bendradarbiauti, sužinoti žiniasklaidos bei organizacijos „pardavimo“  paslaptis, diskutuodami su darbo grupių vadovais.  Taip pat organizacijos pristatė savo sėkmės istorijas, kurios įkvėpė kurti ir atsakė į klausimus, kaip spręsti iškilusias problemas. Pirmosios dienos pabaigą vainikavo socializacijos metu  vykęs orientacinis žaidimas todėl, dalyviai užmezgė ryšius, dalijosi patirtimi. Be to, forume apsilankė Panda, kurios įkūrėjas mielai dalijosi, kuo socialinis projektas gali būti patrauklus verslui. Galiausiai Vasaros forumas buvo puikiai įvertintas dalyvių šypsenomis bei komentarais.

„LiJOT Organizuojamo renginio metu teko  ir rašyti straipsnį, ir būti žurnaliste, juolab, kad kaip užmegzti ryšius su medija ir juos palaikyti mokė „Delfi“ portalo redaktorė. Taip pat gilinau žinias apie organizacijos santykius su verslu ir kaip ją padaryti patrauklią verslui.  Žinoma, susipažinau su kitų organizacijų, „Apskritųjų stalų“ atstovais, todėl manau, kad įgytą patirtį pritaikysiu veikloje, kuri leis Šiaulių miesto stalui kilti toliau. Tad dėkoju už galimybę dalyvauti Vasaros forume.“ , – kalbėjo Fausta Roznytė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *